a
coinnet
coinnet
coinnet

En son belediye binamızda, iki yepyeni ekip üyesinin tanıtılması da dahil olmak üzere, tartışacak çok sayıda heyecan verici gelişmemiz oldu.

Andrea Felipe, kripto da dahil olmak üzere pazarlama ve halkla ilişkiler alanında yedi yıldan fazla deneyime sahiptir. AirDAO’nun Latin Amerika topluluğunu yönetecek ve Firepot Finance için pazarlama müdürü olarak görev yapacak. Ek olarak, ViVi Park, Çin ve Güneydoğu Asya’daki AirDAO topluluğunu yönetmek için işe alındı ​​ve daha önce birkaç başka üst düzey projede çalıştığı için önemli kripto deneyimine sahip. Hem Andrea hem de ViVi, AirDAO’nun kendi bölgelerindeki etkisini genişletmek için şimdiden çalışmaya başladılar. Onları aramızda görmekten büyük heyecan duyuyoruz.

Bu hafta, AirDAO Quiz serisi geri döndü. Her Çarşamba Telegram grubumuzda katılımcıların AirDAO ve genel kripto/DeFi bilgilerini test edeceğiz. Yeterince yüksek puan alanlar arasından, 10 $ değerinde AMB ödülü almak için rastgele on kazanan seçeceğiz. Bu kazananlar, her hafta yapılacak Town Hall’de duyurulacaktır.

Pazarlama cephesinde AirDAO, dünyanın en popüler iş ve finans dergilerinden biri olan Bloomberg’de yer aldı. Ayrıca 300.000’den fazla abonesi olan bir kripto YouTuber olan Michael Wrubel tarafından on dakikalık bir videoda incelendik. Geçen haftaki bir diğer önemli başarı da BUSD’nin AirDAO Bridge desteğiyle birlikte FirepotSwap’te AMB/BUSD likiditesinin başarılı bir şekilde başlatılmasıydı. Firepot ayrıca on beş gün süren bir ticaret yarışması başlattı ve ek ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz .

Ayrıca topluluk üyesi Aymar’ın da yardımıyla AirDAO Academy’de yayınlanan bir ürün eğitim videosu daha oluşturduk. Wallet Connect ile ilgili olarak, Trust Wallet tarafında gecikme gerektirecek hafif bir hatayla karşılaştık. Ancak onlarla konuştuk ve önümüzdeki birkaç hafta içinde bu sorunu çözecekler. Bu, kullanıcıların diğer ürünlerimizi stake etme veya kullanma becerisini engellememelidir.

Teknoloji tarafında, güvenliği artırmak ve zincirler arası aktarım hızını artırmak gibi ikili amaca hizmet edecek olan Ethereum köprü desteğimiz için bir güncelleme yayınlandı. Ayrıca köprü ücretlerinin sıfıra indirildiği, yani kullanıcıların işlemlerini gerçekleştirmek için yalnızca temel ağ ücretini ödemeleri gereken özel bir promosyon dönemi başlattık.

Bununla birlikte, Town Hall özetinin bu sayısını okuduğunuz için teşekkür eder, haftanızın mükemmel bir şekilde geri kalanını geçirmenizi dileriz.

AirDAO’yu takip buraya tıklayarak takip edebilirsiniz: https://linktr.ee/AirDAO

AirDAO Twitter

AirDAO Hakkında

AirDAO, Ambrosus blok zincirini ve onun dApps koleksiyonunu yöneten merkezi olmayan özerk bir organizasyondur. Tüm bir L1 blok zinciri ekosistemini kapsayan ilk DAO olarak AirDAO, Web3’ün gereksiz karmaşıklığını ortadan kaldıran ve faydalarını tek, kullanımı kolay bir gösterge panosu aracılığıyla ortalama tüketiciye getiren entegre bir dijital ürün ve hizmet paketi oluşturuyor.

CoinNet Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.