a

13.05.2022 Ambrosus Town Hall Toplantısı

Cuma günkü Ambrosus belediye binası toplantısındaki görüşmeden ve geçen hafta yaptıklarımızdan bazı önemli noktalar.

Hiç şüphe yok ki, kripto dünyasında oldukça hareketli bir hafta oldu. Terra ekosisteminin son zamanlardaki patlaması, Bitcoin ve daha geniş pazarlar için dik bir düşüşe neden oldu, ancak biz Ambrosus ‘ta uzun vadeli başarı için strateji oluşturmaya ve inşa etmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda toplulukla yaptığımız sohbetten bazı önemli noktalar.

  • Piyasa koşullarında yukarıda belirtilen düşüş nedeniyle, AMB-ETH köprümüzün resmi lansmanı erteleniyor. Lang, herhangi bir yeni duyuru veya gelişmenin kurşun sıkmak gibi olduğunu ve bunu günümüzdeki gibi düşüş eğilimi gösteren piyasa koşullarında yapmanın o kurşunun etkisini en üst düzeye çıkarmakta başarısız olacağından bahsetti. Bu nedenle, pazarlama için mevcut kaynaklarımızı mümkün olan en uygun şekilde kullanmaya kararlıyız. Bu durumda, piyasanın zorlu dönemi bitmeyene kadar kadar ve ayrıca AMB-NET’te daha fazla gelişme olana kadar ETH köprüsünü başlatmayı beklemek durumundayız.
  • Binance Staking sonunda geldi! 18 Mayıs’tan itibaren Binance kullanıcıları artık kendi cüzdanlarından AMB tokenlerini stake edebilecek ve ödülleri doğrudan Binance tarafından ödenebilecek. Stake programı, kilitleme süresi (30 gün, 60 gün, 90, gün) ve artan APY olmak üzere üç farklı katmana sahiptir. 90 günlük kilit ayrıca 10 günlük yaklaşık %70’lik bonus APY içerir. Bu şekilde daha fazla kullanıcıya ulaşabileceğimiz ve onları Ambrosus Ekosistemine dahil edebileceğimiz için heyecanlıyız. Binance ile çalışmak için yeni seçenekleri keşfetmeye ve kendi etki alanları içinde Ambrosus’a daha fazla farkındalık getirmeye devam edeceğiz.
  • Firepot Finance CEO’su Tom Daniels’ın bu hafta Ambrosus Ekosistem projesiyle ilgili bazı temel bilgileri paylaşmak ve pazarla ilgili görüşlerini sunmak üzere yapılan telefon görüşmesinden dolayı çok mutluyuz. Tom ilk Bitcoin’ini 2013’te satın aldı ve o zamandan beri kripto alanını çok yakından takip etti. Benzersiz blok zinciri ürünleri ve çözümleri sunan işletmelerin (Firepot gibi) oluşturulmasını destekleyecek bir öngörü ile ilerledi. Geçen hafta, Firepot web sitelerini ve sosyal medya kanallarını kullanıma sundu. Topluluğumuzu, lansmana yaklaştıkça en son güncellemeler için onları takip etmeye teşvik ediyoruz. (Web sitelerine bir cüzdan bağladığınızdan emin olun. Özel bir NFT ve muhtemelen gelecekteki bir airdrop için gerekecektir.)

Diğer bazı notlar

  • EC01 IoT algılama cihazı, özenle seçilmiş AMBassadors grubumuza resmi olarak gönderildi. Başlamalarına yardımcı olmak için onlarla bir destek sohbeti oluşturduk. Kurulum ve test sürecinden geçerken bize geri bildirim sağlayacaklar.
  • ABD’deki PR ajansımız, EC01 ve Ambrosus’un Nesnelerin İnterneti ve blok zincirindeki rolüne özel olarak odaklanarak Katman 1 ve 2 medya yerleşimleri sağlamaya devam ediyor. Muhtemel röportajlar için materyaller hazırladık. Kısa süre sonra teknoloji muhabirleriyle de görüşmeye başlayacağız.
  • Ek olarak, geçtiğimiz hafta Influencer Yöneticimiz Lena’nın çabaları, şu anda toplam 60.000 görüntülemeye yaklaşan iki yeni Ambrosus temalı videoyla sonuçlandı. İkisinin en başarılısıyla çalışmaya devam etmenin yollarını araştırıyoruz ve ayrıca şu anda yapım aşamasında olan başka bir video ve diğer tanıtım içeriğimiz var.

Not: Yaklaşan Belediye Binası toplantısında topluluğa resmen kendimi tanıtacağım. Herkesi mümkün olduğunca katılmaya davet ediyorum! Ayrıca, bu özetlerin sonraki yayınlanması uzun sürmeyecek, söz veriyorum.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.