CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Andre Cronje, “Deriswap” Adında Yeni Bir Protokol Başlatıyor

andre cronje, Andre Cronje, “Deriswap” Adında Yeni Bir Protokol Başlatıyor

Yearn.Finance protokolünün kurucusu Andre Cronje, başka bir merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü başlatmaya hazırlanıyor. Cronje’ye göre, “Deriswap” olarak adlandırılan yeni protokol, tek bir platformdan merkezi olmayan finansmanda farklı likidite segmentlerine erişmek isteyen birçok DeFi yatırımcısı için bir çözüm olarak geliyor.

Cronje, talep gören proje lansmanlarıyla merkezi olmayan finans (DeFi) pazarını daha fazla benimsemeye çalışan uzmanlardan bir tanesidir.

Andre Cronje Yeni Likitide Çözümü Duyurdu

Yearn.Finance kurucusu, gelişmeyi Pazartesi günü bir blog yazısında açıkladı. Mevcut DeFi likiditesinin, sektör katılımcılarının farklı kaynaklardan veya platformlardan Swaplar, Krediler ve Opsiyonlar gibi farklı aktiviteler seçmeleri gerektiği anlamında segmentlere ayrıldığını açıkladı. Yeni platformun geliştirilmesi, bu işlevler Deriswap’te birleştirildiği için DeFi yatırımcıları / tüccarları için sermaye verimliliği sağlamaya yönelik bir çözüm olarak geliyor.

Andre Cronje, protokolün bu faaliyetlerinin “sermaye açısından verimli tek bir sözleşmede birleştirerek çifti oluşturan iki varlık arasında etkileşime izin verdiğini” belirtti.

“Deriswap, alım satım, Opsiyonlar, Vadeli İşlemler ve Krediler için konsolide, sermaye açısından verimli bir piyasaya olanak tanıyor. Ayrıca LP’lerin risklerini korumalarına ve ek ücret ve ödüllerden yararlanmalarına olanak tanıyor.”

Andre Cronje

Ayrıntılar Netlik Kazanmadı

Deriswap denetimden geçmiş olsa da, protokol hakkında çok fazla ayrıntı gelmiş değil. Örneğin, lansmanın tarihi ve protokolün yerel bir token ile birlikte başlayıp başlamayacağı hala bir soru işareti. Yapılan açıklamaya göre, denetim işlemlerinin ardından daha ayrıntılı bir açıklama gelecek.

Andre Cronje, Yearn Finance’in yaratıcısıdır. Cronje en üst düzey protokollerden bir tanesini yaratmış ve kripto para topluluğu içerisinde oldukça bilinen bir sima haline gelmiştir. Cronje Yearn Finance’ı başarılı bir şekilde geliştirmesinin ardından, merkezi olmayan finans ve kripto alanında öne çıkmıştır.

Kaynak: Crypto Politan

Benzer Yazılar

Avanti, ABD’deki İkinci Kripto Bankası Olma Lisansını Aldı

Yavuz Cem AKYOL

FTX CEO’sundan Biden’ın Kampanyasına Destek

Yavuz Cem AKYOL

SON DAKİKA: Elon Musk Yine Doge Dedi

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku