a

Anonymous, Elon Musk’a Karşı Kripto Parasını Duyurdu

Anonymous olarak bilinen ünlü hacker grubu, Çin hükümeti ve teknoloji milyarderi Elon Musk'ın eylemlerine yanıt olarak kendi kripto varlığını piyasaya sürüyor. Grup, perşembe günü yaptığı duyuruda kuruluşun kendi tokeni Anon Inu'yu vurguladı. Anonymous'a göre yeni token, Elon Musk'ın kripto piyasaları üzerindeki etkisine ve Çin’in Bitcoin madenciliğini yasakladıktan sonra kendi dijital para birimini sunmasına bir yanıt.

Anonymous olarak bilinen ünlü hacker grubu, Çin hükümeti ve teknoloji milyarderi Elon Musk’ın eylemlerine yanıt olarak kendi tokenini piyasaya sürüyor. Grup, perşembe günü yaptığı duyuruda kuruluşun kendi tokeni Anon Inu’yu vurguladı. Anonymous’a göre yeni token, Elon Musk’ın kripto para piyasaları üzerindeki etkisine ve Çin’in Bitcoin madenciliğini yasakladıktan sonra kendi dijital para birimini sunmasına bir yanıt.

Konu ile ilgili açıklama yayınlayan grup, “Kripto para sektörünün daha yeni başladığına inanıyoruz, bu nedenle çeşitli yardımcı programlara sahip yeni bir [merkezi olmayan finans] topluluk simgesi olan Anon Inu tokenini piyasaya sürdük. Token, meme rekabetinde Elon Musk ile savaşmanın yanı sıra kripto savaşında Çin ile de mücadele edecek. Anon Inu token sahiplerine düzenli olarak airdrop ücretsiz tokenlar ve diğer ödüller verilecektir.” ifadelerini kullandı. Anonymous, kazançlarının bir kısmını hayvan barınaklarına bağışlayacağını da ekledi. Bunun yanında Anon Inu sahipleri ücretsiz bir Anon Inu profil resmi alacaklar.

Anon Inu tokeni, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışacak ve dolaşımda 1 katrilyon (1.000.000.000.000.000) token arzına sahip olacak. Token, yol haritası yaklaşmakta olan teknik güncellemelerden yoksun olsa da, grup işbirliği planları geliştiriyor. Anon Inu, öncelikli olarak CoinMarketCap’te listelenmeyi ve etkileyici ortaklıklara sahip olmayı hedefliyor.

Anonymous, dünya çapındaki ününü çeşitli hükümetler, kurumlar ve şirketlere yönelik bir dizi siber saldırı yoluyla kurdu. Grup, özellikle ABD, Tunus, Uganda ve İsrail’deki devlet kurumlarına ve PayPal, Mastercard ve Visa gibi büyük şirketlere siber saldırılar gerçekleştirdi. Son olarak Anonymous’un kripto hamlesi büyük merak uyandırdı.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.