a
coinnet
coinnet
coinnet

Bu yazıda, Aurora ve NEAR ağları arasında transferin nasıl yapılacağını resimli bir şekilde anlatıyoruz.

1-) “Kimden” ağı olarak NEAR ve “Kime” ağı olarak Aurora’yı seçin. Her iki cüzdanı da “bağlayın” ve “Devam”a tıklayın.

2-) Gönderilecek “Aurora” tokeni seçin ve aktarmak istediğiniz tutarı girin. “Devam” ı tıklayın. Hedef ağda token bakiyesini göreceksiniz. Çünkü bu genellikle ne kadar transfer edilmesi gerektiğini hesaplamada faydalıdır.

Ayrıca, transferde tam token bakiyesini göndermenize izin vermek için tek tıklamalı bir yardımcı da sağlanıyor. Ayrıca ETH’yi seçtiyseniz, size gass ücretlerini biraz fazla tutmak isteyebileceğinize dair bir uyarı gösteriliyor.

gökkuşağı_bridge_15

3-) Bir sonraki ekranda, transfer detaylarını kontrol edin ve “Transferi Onayla”ya tıklayın.

gökkuşağı_bridge_16

4-) Bu noktada, onaylamanız gereken yetkilendirme için NEAR cüzdanınıza yönlendirileceksiniz.

gökkuşağı_bridge_17

5-) NEAR cüzdanınızdaki transferi onayladıktan sonra, Rainbow Bridge’e yönlendirileceksiniz ve transferiniz neredeyse anında başarılı olacak. Tamamlanan transferinizi Tamamlanan Transferler listesinde göreceksiniz.

gökkuşağı_bridge_18

NOT: Bazen tokenlar yerel olmayan bir ağa taşındığından (örneğin NEAR tokenlarını NEAR’dan Aurora ağına taşırsanız), paketlenirler (örneğin wNEAR), bu nedenle tokenları görmek için wNEAR token adresini cüzdanınıza eklemelisiniz. 

Bunu yapmak için, sağdaki üç noktayı tıklayın ve “MetaMask’e NEAR ekle”yi tıklayın (ilgili token adı köprü tarafından istenecektir). NEAR belirteci MetaMask’a eklendikten sonra, MetaMask’teki “Varlıklar” sekmesine tıklayabilir ve Near’dan Aurora’ya gönderdiğiniz NEAR belirteçlerini görebilirsiniz.

Aşağıdaki ekran görüntüsü açıklama amaçlıdır ve yukarıdaki NEAR örneğini yansıtmamaktadır.

gökkuşağı_bridge_19

Aurora Web sitesineTwitterTelegramFacebookİnstagram ve Youtube hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Coin-net Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.