a
coinnet
coinnet
coinnet

Aurora, NEAR Protokolü ekibi tarafından oluşturulan ve geliştiricilerin uygulamalarını Ethereum uyumlu, yüksek verimli, ölçeklenebilir ve geleceğe yönelik güvenli bir platformda çalıştırmaları için anahtar teslimi bir çözüm sunan ve düşük işlem maliyetleriyle bir Ethereum Sanal Makinesidir.

Tam Ethereum Uyumluluğu

Aurora, Ethereum ile tamamen uyumludur. Aplikasyonlarınızı yeniden yazmanıza gerek yoktur.

Yüksek Verim ve Ölçeklenebilirlik

Aurora, sektördeki en saygın ekiplerden birinin en yüksek performanslı üçüncü nesil L1 protokollerinden biri olan NEAR Protocol üzerinde çalışır.

Düşük İşlem Maliyeti

Kullanıcılar, sadece hızlı işlemlerden değil, aynı zamanda çok ekonomik işlemlerden de keyif alacaklar.

Sıradışı

Temel SputnikVM’den tam araç zinciri desteğine ve gazsız meta işlemlere kadar Aurora, piyasadaki en gelişmiş EVM’dir.

Güvenilir Köprüleme

NEAR Rainbow Bridge’in bir parçası olan Aurora Bridge, Ethereum endüstrisindeki tek tamamen güvenilir varlık köprüsüdür.

Temel Para Birimi

Aurora’daki işlem ücretleri, temel para birimi olan ETH’de ödenir, bu da kullanıcılar için harika bir UX sağlar ve ilginç ekosistem sürdürülebilirlik olasılıklarına kapı açar.

Aurora ortamı, yüksek performanslı bir EVM (Ethereum Sanal Makinesi) olan Aurora Engine’den, harika bir kullanıcı deneyimi içinde Ethereum ve Aurora arasında ETH ve ERC-20 belirteçlerinin güvenilir aktarımını kolaylaştıran Aurora Köprüsü’nden oluşur.

Aurora bağımsız, kendi kendini finanse eden bir girişim olarak var ve işletiliyor. Ancak paylaşılan ekip DNA’sından ve NEAR Protokolünün sürekli gelişen teknolojisinden yararlanmaya devam edecek. Aurora’nın yönetimi, AuroraDAO’daki birkaç yerden birine sahip olacak geleneksel bir varlık tarafından tamamlanan bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyonun (AuroraDAO) melez bir biçimini alacaktır.

Aurora Web sitesine, Twitter, Telegram, Facebook, İnstagram ve Youtube hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Coin-net Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.