a
coinnet

BEUROP, Blockhain Girişimleri İçin DeFi Ticaret ve Pazarlama Platformunu Başlattı

Deflasyonist BEPR tokeninin piyasaya sürülmesinin ardından, Blockchain Euro Project ( BEUROP ), ilk ürününü piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

BEUROP Nedir?

BEUROP, kripto para birimi girişimlerini şeffaf, verimli ve güvenilir hale getirmeye odaklanan, blok zinciriyle çalışan bir Avrupa şirketidir. Şirketin yeni gücü olacak ürünü, gelişmekte olan şirketleri, jetonları ve blok zinciri projelerini meşrulaştırmaya yardımcı olacak bir DeFi ticaret ve pazarlama platformudur.

DeFİ & Pazarlama Platformu

BEUROP platformu, DeFi, NFT, CeFi, Oyun ve İş alanındaki projeleri ekosistemine entegre etmeyi ve aynı zamanda normal kripto kullanıcılarına fayda sağlamayı hedeflemektedir. Platformun araçları, Poocoin veya Dextool gibi pazarlama afişleri, Coinsniper ve Coinhunter gibi işlevler aracılığıyla, doğrudan token seçeneği ile tanıtımını yapacak. Reklam paketi, satış öncesi, satış sonrası ve değişim listesi için eksiksiz pazarlama içermektedir.

Kripto Ticareti ve Pazarlama Araçları

Günlük kripto para kullanıcıları, aşağıdaki özellikleri entegre edecek sezgisel bir arayüzden yararlanacak:

  • Gece Modu
  • Ücretsiz Ticaret Seçenekleri
  • Dijital Varlık Analizi
  • Honeypot’larla eşleşecek özelliklere sahip denetlenmiş akıllı sözleşmeler

Platform ayrıca, kapsamlı kripto para birimi analizi için kendi istihbarat aracını kullanan gelişmiş kriptografik güvenlik özelliğine sahiptir. Token ya da para birimi ile çalışırken olası riskler veya tehditler hakkında ücretsiz bir rapor olacaktır.

BEUROPs DeFi ticaret ve pazarlama platformu , tüm araçlara sahip, erişilebilir, güvenli ve piyasadaki en iyi fiyatlarla eksiksiz bir ürün sağlamayı amaçlamaktadır. Şirket ayrıca Solana, Polygon ve Ethereum gibi diğer ağlara da zincirler arası bağlantılar kuracak.

Böylece kullanıcılar BEUROP’un platformuna katılma ve tüm avantajları tek bir üründe alma fırsatına sahip olacaklar.

Hizmetler ve Kaynaklar

Blok zinciri projeleri için iyi bir pazarlama stratejisi, kripto ekosisteminde doğru konumlandırmayı ve uzun vadeli yatırımcıların akışını sağlar. BEUROP, yeni başlayanları destekleyecek birden fazla hizmet ve araç içerir. İlk sürümü başlattıktan sonra geliştiriciler, başlangıç ​​başlatıcıları olarak kripto pazarlama platformu için çeşitli işlevler uygulayacaklar.

BeSmartBeurop

Beurop diğer seçeneklerin yanında  finansal bilgi, kişisel gelişim, programlama becerileri, ticaret ve BEPR sahipleri için ücretsiz bir eğitim programı olan BeSmartBeurop’u da yakında piyasaya sürecek. Şirket, insanların profesyonel ve kişisel olarak gelişmesine yardımcı olarak en iyi nitelikler, Avrupa Birliği’ndeki ilk blok zinciri ekosistemini tasarlamada BEUROP ekibine katılacak.

e-Cüzdan ve BEPR Dağıtımı

BEUROP, eğitim platformuna paralel olarak e-cüzdan uygulamasını da piyasaya sürecek. Bu ürün, dolandırıcılık vakalarını en aza indirmek ve BEPR satın alma/satma sürecini iyileştirmeye yardımcı olmak için yol haritasındaki diğer projelere bağlanacaktır.

Proje sahipleri BEUROP DeFi kripto alım satım ve pazarlama platformunda güvenli ve verimli bir araca sahip olacaklar. Bu arada, BEPR token sahipleri, vergilerin %10’unun dağıtıldığı (BEPR Sahipleri %3, LP Sahipleri %3 ve Pazarlama %4’ü dahil olmak üzere, vergilerin %10’unun dağıtıldığı) yansıtma mekanizması nedeniyle bu ürünle mali durumlarında istikrarlı bir büyüme göreceklerdir.

Beurop Hakkında

BEUROP ilk yasal tescilini İngiltere’de almıştır. Blockchain çözüm deneyimi konusunda deneyimli bir ekibe sahiptir.

Projeyle ilgilenen herkes BEUROP Teknik Raporuna göz atabilir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.