Binance CEO’su: Zengin insanların tweetlerine göre hareket edip zengin olan hiç kimseyi tanımıyorum!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Elon Musk, dün attığı kırık kalp emojisi ile piyasanın düşüşüne neden olmuştu. Bugün sabah saatlerinde ise profil resmini Bitcoin ile alakalı bir resim olarak seçti. Binance CEO’su Chanpeng Zhao da bu tweetlerle piyasanın düşüp alçalmasından etkilenenlere bir tepki gösterdi. Tweet’inde “Başka zengin insanların tweetlerine göre bir şeyler yaptıkları için zengin olan hiçbir insan tanımıyorum. Onların batmasına izin verin.” dedi. Aslında bu tweet tam anlamıyla Elon Musk’ı değil takipçilerini hedef aldığı düşünüldü.

Elon Musk, Profil Resmini Bitcoin Yaptı

binance ceo'su, Binance CEO’su: Zengin insanların tweetlerine göre hareket edip zengin olan hiç kimseyi tanımıyorum!

İşte bu resim, Elon Musk’ın meşhur Bitcoin kızının resmi. Bitcoin 60.000 doların üzerinde zirve noktası belirlemeden hemen öncesinde bu resmi twitter hesabına profil resmi olarak koymuştu. Fakat bu hamle oldukça düşündürttü. Çünkü dün sabaha karşı Bitcoin hashtag’iyle bir kırık kalp emojisi koydu. Ardından ise tam da yükseliş hazırlıkları yapan Bitcoin, yeni bir düşüşe geçti. Bu profil resmi fiyat için iyi gelse de birçok insanı dalga mı geçiyor diye düşündürtmedi değil.

Binance CEO’su Chanpeng Zhao, Twitter CEO’su Jack Dorsey ve Michael Saylor başta olmak üzere birçok isim dünyaca popüler. Bu isimler Bitcoin ve diğer kripto para birimleriyle de yakından ilgileniyorlar. Ancak, piyasanın esas hakimiyetini bu dönem içerisinde Elon Musk ele almış gözüküyor.

Binance CEO’su tarafından atılan tweet de tam olarak bu kapsamda değerlendirilebilir. Çünkü, bu tweetler sonucunda pek çok kişinin yatırımsal anlamda canı yanmış durumda. Chanpeng Zhao ise bu insanların artık diğer zenginlerin peşinden gitmemesi gerektiğine inanıyor.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

Yorum Yaz

isimFiyatGrafik (7gün)
bitcoin
Bitcoin (BTC)
$58,134.00
ethereum
Ethereum (ETH)
$2,080.07
binancecoin
Binance Coin (BNB)
$408.18
ripple
XRP (XRP)
$1.02
tether
Tether (USDT)
$0.998