a

Binance Coin (BNB), 16. Üç Aylık Coin Yakma İşlemini Tamamladı!

Binance kripto para borsasının yerel kripto para birimi BNB, düzenli aralıklarla coin yakma işlemi gerçekleştiriyor. Bugün 16.'sı tamamlanan yakım işleminde 1.296.728 adet Binance Coin (BNB) yakıldı. Bu yakma işlemi, 393.673.653,52 Milyon dolara tekamül etmektedir. Bunun yanında da kullanıcıları şaşırtan bir eylem gerçekleşti. 16 milyon adet BNB'nin de kilidinin açıldığı duyuruldu.

Binance kripto para borsasının yerel kripto para birimi BNB, düzenli aralıklarla coin yakma işlemi gerçekleştiriyor. Bugün 16.’sı tamamlanan yakım işleminde 1.296.728 adet Binance Coin (BNB) yakıldı. Bu yakma işlemi, 393.673.653,52 Milyon dolara tekamül etmektedir. Bunun yanında da kullanıcıları şaşırtan bir eylem gerçekleşti. 16 milyon adet BNB’nin de kilidinin açıldığı duyuruldu.

Binance Coin, uzun bir süredir yakma işlemleri hakkında yol haritasını yayımlıyor. Haberin ilk çıktığı anda fiyat yükselişine etkisi olmasına rağmen işlem gerçekleştikten sonra yalnızca %0.93 oranında yükseliş kaydedebildi. Coinmarketcap verilerine göre şu anda 153.432,897,00 adet BNB piyasada bulunuyor. Yazının yazıldığı sırada 302.93 dolardan işlem görmektedir.

Binance, Düzenleyiciler ile Karşı Karşıya Kaldı!

Kripto para biriminin adını aldığı Binance kripto para borsası ise düzenleyicilerle savaşmaya devam ediyor. Her gün uyarı aldığı listelere bir yenisini daha ekleyen Binance, şu anda çözmeye çalıştığı en büyük sorun “ülkede işlem yapmaya izinli değil” cümlesi oluyor. İtalya, Hong Kong, Tayland, İngiltere ve çok daha fazlasıyla başı dertte. Tüm bunların yanında CEO Chanpeng Zhao, ortak bir mektup yayımladı. Ancak hükümetler üzerinde pek bir etkisi olmamış gibi gözüküyor. Çünkü bu açık mektubun ardından da birçok ülke Binance için ülkede izinli olmadığını öne sürdü.

Borsanın bu şekilde bir sorunla başa çıkmaya çalışması Binance coin açısından çok da bir etki yaratmadı. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 690 dolardan %56 oranında daha aşağıda bir fiyata sahip olsa da piyasanın genel durumundan çok daha farklı bir seyir izlemiyor.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.