CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Binance Coin (BNB), Haftalık Yüzde 40 Artışın Ardından Yeni ATH Belirledi

Binance Coin (BNB), Binance Coin (BNB), Haftalık Yüzde 40 Artışın Ardından Yeni ATH Belirledi

Binance Coin (BNB) tüm zamanlar zirvesini 401 dolar olarak belirlerken, XRP 5 Nisan’da yaptığı rallinin ardından 1 doları ziyaret etti. Bitcoin 60.000 dolardan reddedildikten sonra 58.000 – 59.000 dolar bölgesinde gezinirken. Ethereum 2.000 dolar üzerinde konumlanmış durumda. Nisan’ın ikinci haftası ile beraber farklı altcoinlerden olumlu gelişmeler birbiri ardına geliyor.

Binance Coin için detaylar şu şekilde;

Binance Coin (BNB), Binance Coin (BNB), Haftalık Yüzde 40 Artışın Ardından Yeni ATH Belirledi

BNB Dolar Karşısında Yeni Zirvelerini Belirliyor

Binance Coin(BNB) geçen hafta toplamda % 40 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 401 dolara ulaşmayı başardı. BNB, hafta başında 348.66 dolardan direnci kırmak için mücadele ettikten sonra 320 dolarda destek buldu. Bu seviyeye nihayet dün girildi ve bu da BNB ‘nin 380.86 dolar direncine yükselmesine ön ayak oluşturdu. Bugün, Binance Coin (BNB), 396 dolar seviyesinin altına düşmeden önce kısa bir süre için 400 doların üzerine çıkmak için daha yükseğe çıkardı. BNB yazının yazıldığı sıralarda 400 doların hemen altında işlem görmekte.

Binance Coin (BNB), Binance Coin (BNB), Haftalık Yüzde 40 Artışın Ardından Yeni ATH Belirledi

BTC’ye Karşısında Daha Güç Topluyor

Bitcoin’e karşı Binance Coin (BNB), ay başında bulduğu 0,0055 BTC desteğinden de yükseliyor. Dün 0,006 BTC’de direnci kırmayı başardı ve bugün 0,00685 BTC’de yeni bir 2021 zirvesi ayarlamak için 0,0065 BTC’de şubatın yüksek seviyelerinin üzerinde yükselmeye devam etti. Binance Coin (BNB), şu anda 0,00671 BTC’de işlem gördüğü için hafifçe düştü ve bu da 1,414 Fibonacci Uzantı seviyesi tarafından sağlanan dirençtir.

Önemli Destek Seviyeleri: 0,0065 BTC, 0,0063 BTC, 0,006 BTC.

Önemli Direnç Seviyeleri: 0.00671 BTC, 0.007 BTC, 0.00731 BTC .

Sıcak gelişmeler ve güncel haberler için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

BitTorent ve Holo (HOT) Hızlı Yükseliş Kaydetti. XRP 1 Doları Geçti.

On-chain Verilerine Göre Bitcoin Madencileri BTC Tutuyor Ve Topluyor!

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

Benzer Yazılar

Tetragon, Ripple’a Dava Açanlar Arasına Katıldı

Yavuz Cem AKYOL

Popüler Analist, Bitcoin’in bu seviyenin üzerine çıkması gerektiğini aksi durumda yokuş aşağı gitme riski olduğunu iddia ediyor.

Kasım ERTAŞ

Bitcoin Sıkıntısının Sebebi PayPal mı?

Yavuz Cem AKYOL

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku