CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Binance Coin (BNB) ve Binance Smart Rekor Kırmaya Devam Ediyor!

binance coin, Binance Coin (BNB) ve Binance Smart Rekor Kırmaya Devam Ediyor!

Kripto paralar arasında Bitcoin’in 40 bin dolar üzerinde bir değere sahip olmasının ardından 8 Şubat tarihinde yeni operasyona başlayacak olan CME Ethereum vadeli sözleşmeye odaklanırken Binance Coin ve Binance Smart Chain inanılmaz bir yükseliş yakaladı. 

Farklı adreslerin sayısı Binance Smart Chain için 1 milyonun üzerinde. Açıklanan veriler göz önünde bulundurulduğu zaman Binance Smart Chain metriklerine göre ağda bulunan benzersiz adres sayısı 1 milyonun üzerine çıkmış durumda. 

Yükseliş günlük işlem hacmini de bir hayli arttırmış durumda. Neredeyse bu artış 1 milyon 100 bin farklı hesaba ulaştı. Günlük işlem sayısı da 1 milyona yaklaşırken, ağ üzerinde gerçekleştirilen en yüksek işlem sayısı elde edilmiş oldu. Bu durumlar göz önüne alındığı zaman önümüzdeki günlerde de işlem hacminin bir hayli artacağı ön görülüyor.

Şimdiye Kadar Elde Edilen En Yüksek Değerler Olduğu Bildirildi

Binance Coin, yatırımcıların dijital ortamlarda yer alan varlıklara güvenmesi 40 dolar barajını aştığı sene başından bu zamana kadar geçen sürede en yüksek seviyesini belirledi. Hazırlanan haberlere göre 80 dolara ulaşmaya hazırlanıyor olması son derece muhtemel.

Yükselişin aynı hızda devam etmesi de uzmanlar tarafından dile getirilen bir konu. Hem değer anlamında hem de günlük işlem hacmi bakımından son derece hızlı bir yükseliş görülüyor. Bu yükselişin yakalanmasındaki en büyük etmen kripto paraların son zamanlarda elde ettiği başarı olarak ifade edilebilir.

Genel kripto para piyasasında yaşanan yükselişlerin en büyük etmeni Bitcoin ve Ethereum! Piyasalardaki işlem hacminin artması altcoinleri de tetiklemiş durumda. Bu iki kripto paranın değerlerini son derece hızlı bir şekilde arttırıyor olması ve daha fazla yatırımcıyı sürekli olarak kendine çekmesi yükselişin kilit noktalarından bir tanesi. 

Her ne kadar kripto paraların güvenilmez olduğuna dair farklı haberler ele alınsa da ortaya çıkan sonuçlar ve yaşanan bu artışlar daha çok yatırımcının bu alana yönelmesine sebebiyet vermekte.

Haberlerimizi ve güncel kripto para piyasasını kaçırmamak için sizde bizi takip etmeyi unutmayın! En güncel haberlerin yer aldığı Coin-Net sizler için yazıyor.

Benzer Yazılar

Binance Türk Lirası (TRY) Yatırma İşlemlerini Durdurdu.

Doğan Şahin

Kurumsal Talep, BTC’yi 30 Bin Doların Üstünde Tutmak İçin Yetersiz

Yavuz Cem AKYOL

Eski Ripple CEO’su: Bitcoin Çin Tarafından Yok Edilecek

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku