a

Binance Futures 50x’e Varan Kaldıraçla Kripto Vadeli İşlemi Başlattı!

coinnet
coinnet

Binance vadeli işlem kolu olan Binance Futures kripto para MovieBloc (MBL) için 50x’e kadar kaldıraçla vadeli işlemlerini başlattığını duyurdu. Bu duyurunun ardından da MBL fiyatı hızlı bir şekilde yükselmeye başladı. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

MBL Binance Vadeli İşlemlerine Geliyor

Binance Futures MBL için USDT tabanlı vadeli işlem ticaretinin bugün TSİ 18:00’den itibaren 50x’e kadar kaldıraçla yapılabileceği duyurusunu yaptı.

Kripto para MBL/USDT vadeli işlem ticaretinde en yüksek fonlama oranı lansman esnasında +/- %2 şeklinde belirlendi. MBL vadeli işlemlerinde fonlama ücreti her dört saatte bir ödenecektir. Ayrıca fonlamanın oranı bu süre zarfında tekrardan hesaplanacaktır.

Kripto Borsası Açıklamanın Ardından MBL Fiyatı Yükseldi

Son zamanlarda Binance Futures, ILV, STEEM, NTRN, ORDI, BADGER, MEME ya ad TOKEN gibi çeşitli kripto paralar için vadeli işlemler başlattı. Bu vadeli işlemlerle önemli fiyat artışlarını tetikledi. MBL için vadeli işlemlerin duyurulması konusu da altcoinde fiyat artışına yol açtı.

Söz konusu yapılan duyurunun sonrasında MovieBloc hizmet tokenı olan MBL fiyatı hızlı bir şekilde yukarı doğru hareket edip %10’un üzerinde artış gösterdi. Kripto para borsası Binance Futures’ın duyurusundan önce MBL 0,0055 dolar civarında işlem görüyordu. Duyurudan sonra ise 0,006801 dolara kadar ulaştı.

Peter Kim tarafından kurulan MovieBloc kripto para piyasasında faaliyet göstermekte olan merkezi olmayan içerik ve film dağıtım platformudur. Güney Koreli video akış platformu olan Pandora.tv tarafınca yürütülmekte olan ICO aracılığıyla başlatılmıştır.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.