CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Bitcoin 400 Bin Dolara Yükselebilir!

bitcoin, Bitcoin 400 Bin Dolara Yükselebilir!

Binance CEO’su Changpeng Zhao’a ya göre Bitcoin, yıl içerisinde 400 bin dolara kadar yükselebilir.

Bitcoin’in fiyatı bir kez daha yükselişe geçti ve bu dalgalanmanın nedeni Elon Musk’un profiline “Bitcoin” eklenmesi oldu. Bununla birlikte, Bitcoin’in fiyatı dün 16 saat içinde yaklaşık %5 arttı, yaklaşık 37k $ ‘a yükseldi. Bu yazının yazıldığı sırada fiyat 34.115 $’ da bir düzeltme ve işlem gördü. Bitcoin’in pompasına rağmen, Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao bunun lider kripto para için hala düz bölge olduğuna inanıyor.

Bitcoin 400 Bin Doları Görür mü?

Crypto Banter ile yapılan yakın tarihli bir röportajda CZ, Bitcoin’in geleceği için iyimserlik gösterdi ve yeni ATH şimdi bir temel olduğunu ve kripto alanında keşfedilmemiş bir bölge olduğunu belirtti. Ticaretin yanı sıra, merkezi olmayan finansın ve Dapp’lerin benimsenmesinde bir artış olduğunu kaydetti.

Dalganın düz kısmını henüz görmediğimizi düşünüyorum. Büyük dalga henüz gelmiş değil.

JP Morgan analistleri, varlığın değerinin şu sıralar 40 bin doların üzerine çıkamayacağına inanıyor.

Şu anda Grayscale Bitcoin Trust’ın arkasındaki kurumsal akış dürtüsü, varlığın 40 bin doların üstüne çıkması için yeterli değil.

BTC önceki düşüşlerin aksine bu defa, Grayscale BTC Trust ile aynı düzlemde yer almadı. Bu nedenle, stratejistler, firmanın BTC trendine ayak uydurmak için ivme kaybettiğine ve belki 40 bin dolarlık direnci aşmasını beklediğine inanıyordu. Ancak bu gerçekleşmedi.

Elon Musk, BTC çoğunluğuna atlamış olsa da, fiyat şimdi 33k $ ‘ a geri döndü. Bununla birlikte, BTC’nin Musk ve Jack Dorsey gibi önde gelen kişilikler tarafından benimsenmesi dijital varlığın fiyatına katkıda bulunacaktır.

Daha fazla benimsenmeye eğilimli olan CZ, raporlara göre $150k ile $400k arasında bir değerleme öngörüyor.

BTC muhtemelen bu yıl içerisinde 5 ila 10 kat arasında bir artış gösterecek. BTC değerini 150 bin dolar ile 400 bin dolar arasında bir yere koyacağım. Diğer kripto paralar da muhtemelen BTC gibi artış gösterecekler.

Piyasada BTC’nin fiyatı ile ilgili çılgın tahminlerle, Redditors tarafından devam eden faaliyetler göz ardı edilemez. Birkaç ay önce, Tik-Tokers, DOGE’un toparlanmasına neden olmuştu.

Kaynak: AMBCrypto

Benzer Yazılar

Bitcoin Ani Düşüş Durumundayken ‘Balina Yemeği’ Olmayın – Analist

Hilal DERİN

Telos Blok Zinciri Afrika’da Kullanılacak

Yavuz Cem AKYOL

Açık Kaynaklı Bu Uygulama, Kayıp Bitcoin Erişimi için Umut Oldu

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku