a

SkyBridge CEO’su Anthony Scaramucci, BTC Beklentisini Paylaştı

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin (BTC) fiyatının 5 yıl içerisinde nereye kadar gideceği ile ilgili öngörülerini paylaştı. Uzun vadeli yatırımcılara seslenen Scaramucci, BTC fiyatının şu anda bedava olduğu belirterek yatırım yapmanın tam zamanı olduğuna inanıyor.

Kitco News‘in yayınına katılan SkyBiridge yöneticisi, Bitcoin’in şu anda gerçek değerinin çok altında olduğunu belirterek zamanla ”altının”  yerini alacağını vurguladı.

Bitcoin 5 Yıl İçerisinde 500.000 Dolar Olacak

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin ile altını kıyasladı. Yöneticiye göre mevcut durumda BTC ile altını kıyaslamak çok doğru değil. Çünkü altın mevcut seviyeye 5.000 yıl gibi bir sürede geldi. Bu nedenle, henüz olgunlaşmamış BTC ile altını kıyas etmek pek doğru olmayacağına inanıyor.

Bitcoin’in mevcut fiyatını değerlendiren Scaramucci, şu anda alım fırsatı sunuyor ancak, daha makul fiyatlardan alım fırsatı vereceğini belirtti. Scaramucci ayrıca, Bitcoin’in olgunlaşma döneminde olduğunu ve yüksek volatilitenin giderek azalması ile enflasyondan koruyan potansiyel bir varlık olacağını söylüyor.

”BİTCOİN’İN 4-5 YIL İÇERİSİNDE YARIM MİLYON DOLAR OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. YOLCULUK ÇOK ZORLU OLACAK AMA BUNA DEĞECEK. BİR DEĞER SAKLAMA DEPOSU OLARAK BİTCOİN Mİ ALTIN MI DERSENİZ MEVCUT DURUMDA ALTINI TERCİH EDERİM.”

“ANCAK, BTC’NİN GELECEK YILLARDA DAHA ÇOK OLGUNLAŞMASIYLA BİRLİKTE, ENFLASYONDAN KORUYAN BİR DEĞER SAKLAMA ARACI OLACAKTIR. ŞİMDİ OLMASA DA GELECEKTE BİR GÜN, BTC İLLAKİ ALTINI TAHTINDAN EDECEKTİR.”

Bununla birlikte Scaramucci, Bitcoin ve kripto para piyasasında şu an için odaklanması gereken tek noktanın ABD hükümetinin yasal düzenlemeleri olacağını da söylüyor. Zira, ABD’den gelecek herhangi olumlu veya olumsuz bir haberin kripto para piyasasını doğrudan etkileyeceğini belirtiyor.

Değerli okurlarımız, Kripto dünyasından anında haberdar olmak isterseniz Twitter ve Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.