a

Bitcoin (BTC) Yarılanmadan Önce Önemli Fiyat Seviyesine Yaklaşıyor!

coinnet
coinnet

Bitcoin (BTC) 2024 yarılanmasından önce önemli bir fiyat seviyesine yaklaşırken, tahminler sağlıklı düzeltmelerin yaşanabileceği bir ortamda 39,000 ila 50,000 $ aralığına yükseleceği yönünde.

Bitcoin Nisan 2024 yarılanmasından önce tırmanışının en yüksek noktasını gösterebilecek önemli bir fiyat seviyesine yaklaşıyor. Tanınmış bir kripto para tüccarı olan Titan of Crypto BTC ‘nin bu olaydan önce 39.000 ila 50.000 $ arasına ulaşabileceğini öngörüyor.

Bitcoin 40.000 $ seviyesini geçmek için mücadele ediyor. 39.000 $ işareti önemli bir seviyedir ve 2021 boğa piyasası sırasında yatırım yapan bireyler için bir başa baş seviyesi olarak hizmet edebilir. Titan of Crypto bunun BTC için yarıya inmeden önceki minimum hedef fiyat olduğunu düşünüyor.

Bitcoin (BTC) İçin Yarılanma Öncesi Yükselişe İlişkin Tahminler Aynı Hizada

DecenTrader ‘ın kurucu ortağı olan Filbfilb gibi birçok analist, Bitcoin ‘in yakın gelecekte 46.000 $’a ulaşacağına inanıyor.

Yarılanmadan sonraki beklentiler daha da yükselişte ve bazıları BTC ‘nin 2025’in sonuna kadar 130.000 dolara tırmanacağını tahmin ediyor.

Bitcoin ‘in sağlıklı bir düzeltmeyle 30.900 $’a kadar düşme ihtimali de var. BTC hafta sonu yatay seyrettikten sonra şu anda 36.500 dolardan işlem görüyor.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.