CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Bitcoin Ne Kadar? 50.000 Dolar, BTC’nin Bir Sonraki Durağı Olabilir

bitcoin ne kadar, Bitcoin Ne Kadar? 50.000 Dolar, BTC’nin Bir Sonraki Durağı Olabilir

50.000 Dolar Bitcoin’in bir sonraki durağı olabilir. Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolar temelini şimdi oluşturuyor. Bitcoin, değerli metalin dijital versiyonu olduğu için geleneksel altın yatırımcılarını cezbetmektedir. Bir varlık olarak Bitcoin, birikim ve GBTC’deki prim oranının düşürülmesi yoluyla görüldüğü gibi olgunlaşıyor. Yakında Bitcoin ne kadar sorusuna 20.000 dolardan çok daha fazlasını söyleyeceğiz.

Bloomberg’deki ekip, 2021 Ocak kripto görünüm raporunu yayınladı. 50 bin doların Bitcoin’in bir sonraki durağı olacağını tahmin ettiler. Rapora göre, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 bin dolar, BTC 50 bin dolarlık direnci kırmaya çalışırken onun temelini oluşturuyor. Rapor, mevcut Bitcoin piyasası senaryosunu aşağıdaki gibi açıklıyor.

“Bitcoin , 2021’in başlangıcında, 20.000 DOLARlık desteği yeniden ziyaret etmek için olası olmayan ve önemli bir olumsuz sürpriz gerektirebilecek bir fiyat keşif modelini sürdürüyor gibi görünüyor.

Geçmiş sonuçlar bir rehberse, 50.000 DOLAR civarında bir direnci test etmek, arzdaki bir kesintiden sonraki yıl için oldukça uysal bir hareket olacaktır. Kurumsal teklifler yükselişte görünüyor.”

Geleneksel Altın Yatırımcılarını Çekiyor

Kurumsal yatırımcılar ile ilgili olarak Bloomberg’in raporu, Bitcoin’in altının dijital bir versiyonu olduğu için geleneksel altın yatırımcılarını cezbettiğini açıklıyor. Rapor bu gerçeği şu şekilde açıklıyor.

“Fon akışları ve oynaklık, daha geleneksel altın yatırımcılarının Bitcoin’e yönelik tahsisleri giderek çeşitlendirdiğinin kanıtıdır. Fiyat keşif potansiyeli, hızla dijitalleşen bir dünyada altının daha taşınabilir, işlem yapılabilir ve şeffaf olan dijital versiyonunu tercih ediyor gibi görünüyor. Bitcoin ve altını portföy arkadaşları olarak görüyoruz.

Bitcoin Varlık Olarak Olgunlaşıyor

Rapor, Bitcoin’in bir varlık olarak olgunlaştığı sonucuna varmaya devam ediyor. Vadesi, varlığın hızlı birikimi ve Grayscale Bitcoin Trust’taki (GBTC) prim oranının düşmesi ile görülebilir. Rapor, bu gerçeği göstermek için GBTC’deki 2017 primini kullanıyor. Bitcoin ne kadar sorusunu artık altın yatırımcıları da soruyor.

“… GBTC priminin en düşük 200 günlük hareketli ortalaması 2021’in başında yaklaşık% 18’dir…

2017’nin başında, GTBC priminin 200 günlük ortalaması yaklaşık% 60’tı. GBTC, geleneksel yatırım hesaplarında Bitcoin maruziyeti için birincil araçtır, talep için iyi bir vekildir ve Bitcoin talebini artırması gereken ABD merkezli borsada işlem gören fonlar için olası bir öncüdür.”

Kaynak: ethereumworldnews.com

Benzer Yazılar

Binance Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı Arıyor.

Doğan Şahin

ABD Kripto Para Endüstrisine Genel Bir Bakış

Hilal DERİN

Square, Kripto Cüzdanlarını Daha Basit Hale Getirecek

Yavuz Cem AKYOL

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku