a

Bitcoin NFT Blok Zincirinde İkinci Sıraya Yükseldi

coinnet
coinnet

Açık sürümlerin ve muazzam bir artışa tanık olan memecoinlerin yanı sıra, mevcut ikinci konumunu geride bırakmak ve mutlak en iyi NFT blok zinciri olmak için yavaş ama emin adımlarla ilerleyen kripto para Bitcoin ‘dir. Piyasa değeri göz önünde bulundurulacak olursa kripto ağı şüphesiz olarak mevcut senaryodaki ilk zincirdir.

En çok rağbet gören NFT endüstrisi veri toplayıcısı olan CryptoSlam’a inanılacak olursa, Bitcoin bugüne dek yaygın olan önde gelen NFT blok zincirleri açısından onuncu sırada etiketlenme ayrıcalığını elde etti. Bu durum genel satış hacmi ile ilgilidir. Bununla birlikte son zamanlarda zincirin NFT gelirinde önemli bir artış elde etmeyi başardığı fark edilmiştir. Bu da sektörde kıskanılacak ikinci konuma ulaşmasına yardımcı olmuştur.

En son ve en güvenilir verilere göre Ethereum hacim ve 393 milyon dolar ile ilgili konularda en üst sıradaki yerini korumayı başarmıştır. Hemen arkasından 169 milyon dolardan fazla hacimle Bitcoin gelmektedir. Solana ile karşılaştırıldığında bu rakam iki katından daha yüksektir. Ayrıca kuruluşu sıralama açısından genel olarak üçüncü konuma yerleştirmektedir. Solana’nın elinde 55 milyon dolarlık bir miktar vardır.

Bitcoin Frogs ve Space Pepes

Son birkaç ay zincirde yer edinen bir dizi farklı organize toplama girişimine tanık olmuştur. Bunlar arasında en önemli iki tanesi şüphesiz olarak Space Pepes ve Bitcoin Frogs’dur. Bu ikisi bireysel satış hacimlerinin büyük ölçüde artmasında etkili olmuştur. Space Pepes söz konusu olduğunda bu miktar 12 milyon dolar, Bitcoin Frogs söz konusu olduğunda ise 9,6 milyon dolardır.

Bitcoin Ordinals söz konusu olduğunda görünüşe göre gün geçtikçe aşırı miktarda popülerlik kazanmaktadır. Blok zincirindeki tüm ana markalar NFT’lerin satış hacmini artırmaya yardımcı olmakta ve Bitcoin NFT’leri tüneği yönetmektedir. Bununla birlikte Bitcoin için en üst noktayı elde etmek için Ethereum’u bir kenara itmenin halen gerçek bir yokuş yukarı görev olacağı bir gerçek olmaya devam etmektedir.

Göz önünde bulundurulması gereken bir diğer faktör de BRC20 tokenlarının Ordinals ekosisteminde başı çekmesi ve dokuz milyon rakamını aşmasının yanı sıra Bitcoin NFT’lerinin sayısındaki artışla birlikte yakın gelecekte hemen hemen her şeyin mümkün olmasıdır.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.