Blockchain.com yeni yatırım aldı

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Kripto para ticareti yapanların yakından tanıdığı blockchain.com platformu 120 milyon dolar değerinde yeni bir yatırım alarak kripto para sektöründe başarılı adımlarına devam edeceğini gösterdi.

Kripto platformu ilk başlarda anahtarların kontrolü kullanıcılarında  bulunan bir bitcoin cüzdanıydı. Daha sonra diğer alt coinlerden popüler olanlara da soğuk cüzdan hizmeti vermeye başladı.

Çoğu kripto para yatırımcısının kendi cüzdanlarında bulunan kripto paralarla ticaret de yapabilmeyi istemesi üzerine son olarak kullanıcıların soğuk cüzdanlarındaki kripto paralarını  başka platformalara aktarmadan ticaret yapma imkanı sunmaya başlayan platformun  kullanımı artarak devam ediyor. Kripto paralarını  soğuk cüzdanlarda tutan kullanıcılar  aynı zamanda kripto ticaretini aynı platform üzerinden yapabiliyorlar.Bu hizmet  borsalarda kripto paralarını tutmak istemeyen kullanıcıların blockchain.com’u tercih etmesine sebep oluyor.

Blockchain.com platformu kripto yatırımcılarının yakından takip ettiği Amerika’da Sec’le problem yaşayan xrp’yi Ocak ayı içerisinde ticarete kapatmıştı.

blockchain, Blockchain.com yeni yatırım aldı

Platform üzerinde şu an 38 trade çiftinin  aktif olarak ticareti yapılmaktadır.

Blockhain.com üzerinden kullanıcılar İsviçre’de karşılığı altın olarak bulunan DGLD  isimli altına bağlı kripto paraya yatırım yapabilmektedirler.

Yorum Yaz

isimFiyatGrafik (7gün)
bitcoin
Bitcoin (BTC)
$58,134.00
ethereum
Ethereum (ETH)
$2,080.07
binancecoin
Binance Coin (BNB)
$408.18
ripple
XRP (XRP)
$1.02
tether
Tether (USDT)
$0.998