a

Bu Hafta Takip Edebileceğiniz Bazı En İyi Kripto Para Birimleri

Cryptospace, oldukça değişken olarak etiketlenen ve belirsizlikle dolu sektörler arasında yer alıyor. Bunların arasında büyük bir yükseliş eğilimi gösterebilecek bazı madeni paralar var. Durumu yakından takip eden biri bu hafta biraz getiri sağlayabilir.

Muhtemel bir kazanç olabilecek bu madeni paralardan bazılarına bir göz atalım!

 

Bitcoin (BTC)

Bitcoin şu anda 11.000 $ ‘ın üzerine çıktı ve önceki 11.200 $ seviyelerinin üzerinde kalmayı başardı. Şayet, yeni direnç formları elde edilebilirse, önümüzdeki günlerde bu dijital varlığın 12.000 $ ‘ı geçmesine yardımcı olabilir ve, 11.600 $ seviyelerini test edebilir .

10.900 $ ile 11.100 $ arasında değişen destek seviyelerinin test edilmesi gerekiyor ve bu seviyeler test edilmezse boğa koşusu olasılığı yoğunlaşıyor. Bu nedenle, bu hafta Bitcoin konusunda tetikte olmak iyi bir duruş olabilir.

Şu anda, bitcoin yüzde 0,43 kazançla 11.275 dolar (Makalenin yazımı esnasında) seviyelerinde ve 200 milyar doları aşan piyasa değeri ile bir kez daha 210 milyar dolara ulaşmak üzere.

 

Ethereum (ETH)

Bitcoin’den sonra en çok tercih edilen ikinci kripto para birimi olan Ethereum da son birkaç gün içinde yükseliş gösterdi. Bitcoin rallisi ile Ethereum fiyatı da 370 $ ‘ın üzerine çıkarak yaklaşık 50 $’lık bir yükselme görüldü.

Şu anda Ethereum, son 24 saatte yüzde 0,68 kazanç ve haftalık yüzde 6,73 kazançla 360-370 dolar seviyelerinde olarak fiyatlandırılıyor (Makalenin yazımı esnasında). Mevcut direnç seviyeleri 400 $ civarında duruyor ve bu nedenle önümüzdeki günlerde 400 $ seviyelerine ulaşması bekleniyor.

Ancak ETH, her yükselişte 400 doların üzerinde kalmayı başaramadı. Bu nedenle, mevcut direnç, destek aralığı için test edilecek çok önemli bir aralık olarak görülebilir. Şu anda, destek seviyesi, başarılı bir boğa koşusu için 370-380 dolarlık bölgelere çıkması gereken 350 dolar aralığına yakın.

 

yearn.finance (YFI)

YFI, lansmandan sonraki birkaç gün içinde kullanıcı çekişini toplamayı başaran tokenler arasındadır. Başladıktan sadece birkaç hafta sonra %500’ün üzerinde artış gösterdi. Kripto para birimleri arasında büyük bir çılgınlık yaratarak sadece 30 dolardan 40.000 doların üzerine çıktı.

Bununla birlikte, son günlerde, DeFi alanındaki tutumunu gevşetmiş ancak yine de en iyi DeFi belirteçlerinden biri olarak kabul edilmiştir. Son 3-4 günde 24 saatlik hacim arttığı için önümüzdeki günlerde token’ın artması bekleniyor.

Şu anda YFI, yüzde 4,38’lik bir kayıpla 15,900 dolar seviyelerinden fiyatlandırılıyor (Makalenin yazımı esnasında). Bununla birlikte, YFI’nin 12.589 $ ‘ı test ettiği ve sadece birkaç gün içinde bu seviyeye geri döndüğü gerçeği, geçen hafta da dikkate alınmalıdır. Bu nedenle YFI, getiri elde etme açısından en önemli jetonlardan biri olarak görülebilir.

 

Uniswap (UNI)

Uniswap takas yerel belirteci olan UNI, geçen ay UNI tokenlerini ücretsiz olarak dağıttığı için büyük ilgi topladı. Token, piyasaya sürüldükten birkaç saat sonra Binance gibi büyük borsalarda da listelendi.

Şu anda, UNI belirteci yüzde 3,37’lik bir düşüşle 3,20-3,30 dolar civarlarında fiyatlandırılıyor (Makalenin yazımı esnasında), ancak geçen haftanın kazanç-kayıp yüzdesini göz önüne alırsak, UNI bir geri çekilme yaşadı. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde tokeni mevcut seviyelerin üzerine çıkarabilecek geri çekilme aşamasına girebilir.

Yukarıdakiler, önümüzdeki hafta izlenmesi düşünülebilecek kriptolardır. Yakın gelecekte kriptoların hem fiyat hem de hacim olarak artması bekleniyor. Bu nedenle, fiyat hareketlerini takip etmek gerçekten büyük bir kar elde etmeye yardımcı olabilir.

 

Kaynak: coinpedia.org

 

Not: Bu makalede adı geçen/geçmeyen tüm kripto varlıkları yüksek oranda RİSK/KAYIP/ZARAR içerir. Her zaman kendi araştırmalarınızı yapın. Coin-net.com hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi vermez. Ve paylaşılan hiçbir bilgi bir YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR ve YATIRIM TAVSİYESİ OLARAK DEĞERLENDİRİLEMEZ..

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.