CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Chainlink Fiyat Analizi: 11 Şubat

Chainlink fiyat analizi hafta başından beri yükselişte görünüyor. Aslında, bu son zamanlarda daha büyük kripto piyasasında, özellikle de Bitcoin’in boğa koşusunun hemen ardından trend oldu. İlginç bir şekilde, yüzde 11’in üzerinde yükseldikten sonra bile, LINK şu anda bir trendin tersine dönme eğilimine giriyor olabilir. Bu, grafiklerde hafif bir düzeltmeye neden olabilir. 

Basın zamanında LINK, 11 milyar doların üzerinde kayıtlı piyasa değeri ile 28.1 dolardan işlem görüyordu ve bu da onu piyasadaki en büyük 9. kripto para birimi yapıyordu.

LINK’in 4 saatlik grafiğine göre, kripto para, ayın başından bu yana yükselen bir kanalın sınırları içinde işlem görüyor. Kısa vadede, bu, yükselen bir kanal oluşumunun kırılmasının genellikle düşüş yönünde olması nedeniyle küçük bir fiyat düzeltmesine neden olabilir. 

Coin, 27-28 dolar aralığında güçlü bir direnç seviyesinin tadını çıkarıyordu ve fiyat bu seviyeyi geçemezse, madeni para 25,7 dolarlık desteğe doğru geri dönebilir.

Gerekçe

Direnç güçlü kalırsa, Chainlink’in fiyatı yakında kısa vadede bir fiyat düzeltmesi görebilir. RSI göstergesi bir an için aşırı alım bölgesinden uzaklaştı. Baskı zamanında adımlarını aşırı alım bölgesine geri döndürüyordu. 

Dahası, MACD göstergesi haftanın başında yükseliş eğilimi gösterdi, ancak basın zamanında, Signal hattı MACD hattını geçmeye yaklaştığı için yakında düşüş eğilimi kaydetme ihtimalinin biraz daha yüksek olduğunu gösterdi.

Dikkat edilmesi gereken önemli seviyeler

Direnç: 27.7 $, 28.6 $

Destek: 25.7 $, 23.7 $

Giriş: 27,9 $

Kar Al: 26,2 $

Kaybı Durdur: 28,3 $

Risk / Ödül: 3.9

Sonuç

Yükselen bir kanal oluşumu içinde işlem gördükten sonra, LINK’in kopuşu, grafikte vurgulanan kilit direnç aralığını geçemezse hafifçe düşebilir. Böyle bir senaryoda, kripto önümüzdeki günlerde 25,7 dolarlık desteğe yönelebilir. Bununla birlikte, menzil aşılırsa, coin yukarı doğru ilerlemeye devam edebilir ve LINK direnci kripto para birimi için güçlü bir desteğe çevirebilir. 

Chainlink Fiyat Analizi yazımız herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Kaynak: ambcrypto

Exit mobile version