CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Cocos-BCX: Blockchain Teknolojisinin Oyun Endüstrisiyle Harmanlanması

cocos-bcx, Cocos-BCX: Blockchain Teknolojisinin Oyun Endüstrisiyle Harmanlanması

Cocos-BCX, geliştiriciler ve oyuncuları birbirlerinden farklı dünyalara atan sisteme yeni bir soluk getirmiştir. Kendisini tanımladığı şekilde “yeni nesil dijital oyun ekonomisi platformu”dur. Bu nedenle de oyunlar için kusursuz denilebilecek bir ortam hazırlıyor.

Platform, oyun geliştiricilere her anlamda destek sunmaktadır. Deneme aşaması ve piyasaya sürme sahnesinde kendilerine büyük kolaylıklar sunar. Herhangi bir pürüz olmadan yapılan işlerde daha iyi sonuç alınacağı inancı ile çalışılmaktadır. Diğer taraftan da oyuncuların çıkarlarını ve en iyi oyun deneyimlerini yaşamaları için çalışmalar yapmaktadır. Bu platform üzerinden oynanan oyunlarda her zaman karşılaşılan sorunlar gün yüzüne gelmez. Üstelik, oyunlarda elde edilen tüm varlıklar tamamen kullanıcılara aittir.

Cocos-BCX Son Güncellemeleri

Sürekli kendisini güncelleyen ve geliştirme yolunda adım atan bir platform olduğundan dolayı birçok yeni duyuru yayımlanmıştır. Bu duyuruları Coin-Net üzerinden takip edebileceğiniz gibi resmi hesaplarından da takip edebilirsiniz.

Platform, her ay düzenli olarak rapor çıkartmaktadır. Bir sonraki ayın başında geçmiş ayın raporu kullanıcılara sunulur. Böylelikle şeffaflık ön planda tutulmaktadır.

Güncellemeleri incelediğimizde şubat ayının sonlarında Cocos-BCX NFT madenciliği başlatıldı. Mart ayında da birçok güncelleme yapıldı fakat, henüz ay bitmediğinden dolayı raporlama olmadı.

Geçtiğimiz günlerde CocosBCX Blockchain Oyunu Crypto Knights, BSC Ağına eklendi. Yine Blockchain teknolojisini oyun endüstrisine işlenme örneği gözler önüne serildi. Güncelleme haricinde platformdan güzel bir haber geldi. Mainnet kullanıcı sayısının 1,3 milyon üzerinde bir değere ulaştığı bildirildi. Mart ayında ulaşılan bu kullanıcı sayısı ile Cocos-BCX topluluğunun tüm dünyaya yayıldığı bir kez daha kanıtlanmış oldu.

Blockchain teknolojisi, hayatımızın her alanına işlenirken siz de bu bütünün bir parçası olmak için topluluğa katılabilirsiniz. Güncellemelerden anında haberdar olarak karlı fırsatları yakalabilirsiniz.

Benzer Yazılar

SINOVATE Haftalık Güncelleme 19/10/2020 ~ 26/10/2020

Kasım ERTAŞ

Cocos-BCX, 2021 Mart Ayı Aylık Raporu

Hilal DERİN

SINOVATE, ilk HODL Coin Offering (HCO) Ödüllerini Sahiplerine Ulaştırdı

Hilal DERİN

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku