a

ConsenSys 450 Milyon Dolarlık ETH Satın Alacak

ConsenSys 450 Milyon dolarlık ETH satın alacak. Ethereum’un geliştirme evi ConsenSys, Microsoft da dahil olmak üzere bir dizi yatırımcıdan toplanan 450 milyon dolara kadar eth’ye dönüşecek. ConsenSys, ”Turdan elde edilen gelir eth’ye dönüştürülecek” dedi. “Bu, Consensys’in ’ultra sağlam para‘ pozisyonunu Ethereum’un yaklaşmakta olan birleşmesinden önce Proof of Stake’e daha da güçlendiriyor.”

Ethereum, bu yaz her yıl alınan toplam arzın yaklaşık% 0,5’i veya günde yaklaşık 1.000 eth tahmini bir oranda deflasyonist olmaya hazırlanıyor.

Bu, ethereum’u tam Kanıt Kanıtına yükseltmek için Salı günü testnet’te yapılan Birleşmeden sonra. ConsenSys, eth’nin “DeFı protokollerinde ve staking yoluyla çalışmaya koyulacağını” söylüyor; bu, yılda staking için yaklaşık% 5 verim ve defı’de ortalama% 2’den% 20’ye kadar çeşitli miktarlar kazanıyor.

ConsenSys CEO’su Joe Lubin, ”Bu tur fiat’ın yanı sıra dijital varlıkları da alıyor ve hemen Eth’ye dönüşüyor” dedi.

ConsenSys 450 Milyon Ethereum Alımı

ConsenSys CEO’su, Lubin (Ethereal’de resmedilmiştir), en azından 2016’ten bu yana ekosistemi inşa etmek için kendi parasını koyarak uzun zamandır destekçisi olmuştur.

Eth’de iki ayı atlattı. Bu 2016’da kısa bir süre ve 2018-19’daki buzlu kış ve açıkça hala ayakta değil, şu anda yaklaşık 700 çalışanı olan Fikir Birliği ile gelişiyor.

Eskiden şehirdeki tek oyundu, çünkü uygulamadan sonra uygulama esas olarak sadece Fikir Birliğinden çıkıyordu.

Ethereum o zamandan beri o kadar büyüdü ki, bugünlerde artık onlardan neredeyse hiç haber alamıyorsunuz.

Ama hala MetaMask ve Infura var. İkincisi, hizmet altyapısı sağlayıcısı olarak bir düğümdür, Ağ Maskesi ise belirteçlenebilir.

Bu onları kilit oyunculardan biri yapıyor ve tüm bu milyonları eth’ye dönüştürmek için bir kez daha hisselerini düşürüyorlar.

Ödeyebilecek bir bahis çünkü ethereum’un tokenomikleri sadece üç ay içinde büyük ölçüde değişecek ve varlık çok daha nadir hale gelecektir.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.