a

CRO Kripto Para Tarhindeki En Büyük Yakma İşlemini Gerçekleştirecek

Kademeli olarak 70 milyar token yakma işlemi gerçekleştirilecek. 22 Şubat 2021 tarihinde 59,6 milyarlık CRO yakılacak. Geriye kalan 10,4 milyarlık kısım ise akıllı bir sözleşme kapsamında kilitli durumda bulunuyor. Kilit açıldığında aylık olarak yakılacak. Toplamda ise 100 milyar coin bulunuyordu. Bunun 70 milyarının yakılacak olması arzı büyük ölçüde arttıracaktır.

Bu yakma işlemi dolaşımdaki CRO arzını mevcut %24’ten %80’in üzerine çıkaracaktır.

Crypto.com’un yaptığı resmi açıklamada, bu yakma işlemi nedenleriyle birlikte anlatıldı. Ayrı bir haber başlığıyla da duyuruldu.

“Uzun zamandır dünyanın yüksek hızlı ve düşük ücretlere sahip tamamen merkezi olmayan, açık kaynaklı bir kamu zincirine ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. Ödemeler, DeFi ve NFT’ler aracılığıyla kitlesel kripto benimsemeyi yönlendiren kullanım örneklerinin tümü bu kritik öneme sahip altyapıya ihtiyaç duyar. İnancımızla uyumlu ve CRO Chain Mainnet lansmanı ile hemen köşede, Zincir ağını tamamen merkeziyetsizleştiriyoruz. İşte ilk adım.”

CRO Yakma İşlemi Fiyatı Arttırdı

Şu anda CRO Coin Market Cap sıralamasında 16. sırada bulunuyor. Yukarıdaki grafikte de görüldüğü üzere yakma işleminin gerçekleştirilmesi fiyata olumlu ve yukarı yönlü bir hareket kazandırdı. Coinin piyasa değeri %72,94 artarken işlem hacmi de %768.48 oranında arttı. Bu da yatırımcılarını sevindiren bir işlem olarak görüldü.

Yakma işleminin gerçekleştirileceği resmi Twitter hesabından da yayınlandı. “Tarihteki en büyük yakma işlemi bugün başlıyor. Tamamen merkezi olmayan bir işlem için hazırlanın.” diye bir tweet attılar.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek ister misiniz? O zaman hemen Twitter hesabınıza giriiş yapın ve CoinNet’i takip edin. Twitter hesabımıza ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz.

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.