CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

DataDash Kurucusu Yatırımcıları En Büyük Altcoin Patlamasına Çağırıyor

DataDash kurucusu Nicholas Merten, mevcut kripto piyasasının tarihteki en büyük altcoin patlaması olacak şekilde şekillendiğini söylüyor. 

Yakın tarihli bir YouTube videosunda konuşan Merten, Bitcoin’in 50 bin dolara çıkacağını tahmin etti. Altcoinlerin de yükseliş davranışından yararlanmaya devam edeceğini ve bunun piyasa döngüsünün erken dönemleri olduğunu söyledi. 

Ampleforth’u yatırımcıların göz önünde bulundurması gereken potansiyel bir altcoin olarak vurguladı. Önümüzdeki yıl multi milyar dolarlık bir projeye dönüşme potansiyeline sahip olduğunu söyledi. 

Buradaki Ampleforth’un 1 milyar dolar, 2 milyar dolar, 5 milyar dolarlık bir kripto para birimine gidebileceğini varsaymak çok gerçekçi. Bu durumda çok makul.

DataDash Kurucusu Merten, takipçilerine Ampleforth’un yenilikçi özelliklerden yararlandığını söylediği rakip Benchmark Protokolü konusunda boğa olduğunu söyledi. 

Benchmark ile ilgili olarak, kendisini dolara veya 2018’den itibaren enflasyona göre ayarlanmış bir dolara sabitlemeye çalışan Ampleforth’un aksine, sabitlemeleri olarak SDR (özel çekme hakları) gibi şeyleri kullanıyorlar. yeniden ödeme yapmak için VIX gibi piyasadaki volatilite ölçümleri, yeniden satış yapıp yapmamayı belirlemek ve yerel para biriminin daha fazlasını sağlamak için KULLANILIYOR.

DataDash Kurucusu Merten ayrıca Uniswap’e övgüde bulundu. Altcoin için 50 dolarlık fiyat hedefinden emin olduğunu söyledi. UNI için yükseliş eğilimlerini birden fazla ticaret çizelgesinde vurguladı. “Sanırım çok yakında burada bir patlama yaşayacağız” dedi.

Kaynak: cryptoglobe

Kripto para birimleri hakkında son dakika haberlerini anında öğrenmek için takipte kalın.

Exit mobile version