a

DOCUMENTCHAIN (DMS) – MASTERNODE PAYLAŞIMI

Documentchain (DMS) – “Küçük” Masternode

Documentchain’de tam bir Masternode için 5.000 DMS madeni paranın teminatı gereklidir. Daha az coin’e sahipseniz ve daha fazlasını satın almak istemiyorsanız, artık 500 DMS ile bölünmüş bir Masternode’a katılabilirsiniz.

Birçok coin için benzer kavramlar vardır, buna “Paylaşımlı Masternode Barındırma” denir. Dezavantajı, genellikle madeni paralarınızı servis sağlayıcıya, ve genellikle bir üçüncü tarafa emanet etmeniz gerektiğidir.

Artık Discord Botumuz aracılığıyla Paylaşılan Masternode Hizmeti sunuyoruz. Bir barındırma sağlayıcısının aksine, madeni paralar sahibinin cüzdanında kalır. Normal bir Masternode’da olduğu gibi sadece ilgili adreste kalmaları gerekir. Madeni paralar harcanır veya taşınır taşınmaz Masternode hizmeti sona erer.

Talimatlar;

Ayrıca Crypto bRO tarafından hazırlanan YouTube eğitimine bakın.

1- Yeni bir alıcı adresi oluşturun, Dosya | Alınan adresler. Örneğin, “Paylaşılan MN1” olarak adlandırın.

2- Bu yeni adrese tam olarak 500 DMS gönderin.

3- Cüzdanınızın İşlemler sekmesine gidin ve 15 onay bekleyin.

4- Bu “Kendinize ödeme” yi sağ tıklayın ve İşlem kimliğini kopyala seçeneğini seçin.

5- Discord kanalımızı # shared-mn açın. Tip! shared-mn-add ve işlem kimliğini panodan yapıştırmak için Ctrl + V tuşlarına basın. Enter tuşuna basın.

6- Farkında olmadan harcanmaması için cüzdanınızdaki 500 DMS’yi kilitlemelisiniz. Bunu yapmak için, Para Kontrolünde girişe sağ tıklayın ve Kalıcı olarak Kilitle’yi seçin.

İşlevsellik

Bahsedilen Masternode bir blockchain ödülü alır almaz, bundan bir pay alacaksınız. Bu, 500 DMS’nin gönderildiği adrese ödenir.

Bu nedenle sistem, tam bir Masternode’a çok benzer. Sunucuda barındırma konusunda endişelenmenize gerek yoktur, ancak ödülünüzden barındırma ücreti olarak %10 düşülecektir. Dolayısıyla, 5.000 DMS’niz varsa, kendi tam Masternode’unuzu çalıştırmak daha iyidir. Özellikle sınırsız sayıda paylaşımlı Masternode rezervasyonu yapamayacağınız için, şu anda kullanıcı başına maksimum yedi hisse ile sınırlıdır.

Bize katılın ve gelişmelerden ilk siz haberdar olun…

Website | Twitter | Discord | Telegram

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.