a

Dogecoin, Coinbase Borsasında Listelendikten Sonra Fiyat Nasıl Etkilendi?

Elon Musk’ın desteklerini esirgemediğini kripto para birimi Dogecoin, Coinbase kripto para borsasında listelenmeye başladı. Düzenleyici kurumlar ile ilişkilerine en çok dikkat eden kripto para borsalarından biri olan Coinbase’in Dogecoin’i listelemedi gündemde oldukça yankı uyandırdı. Peki bu olaydan sonra fiyat nasıl etkilendi? 1 Dolarlık fiyat yakalanacak mı?

Bugüne kadar Elon Musk’ın tweetleriyle Dogecoin ani sıçramalar yaptı. Son yükselişinde ise herhangi bir tweet etkisi olmadan günlerce %100 karlar vermişti. Bugünkü fiyata baktığımızda gün içerisinde 0.31 dolardan 0.39 dolara kadar yükseldiğini görüyoruz. %22,35 oranında ise artış yaşandı.

Dogecoin şu an bulunduğu noktada ilk direnç ile karşı karşıya. Fiyat hareketindeki yukarı yönlü bir kırılma potansiyel olarak olumlu gözükmektedir. Dogecoin , günlük grafik incelendiğinde bir kırılma yapmadan önce büyük olasılıkla birinci ve ikinci direnç çizgileri arasında işlem yapacaktır. Son iki günlük olumlu kapanış, traderların ve yatırımcıların bu kripto para birimine olan güvenini artırdı. Bu nedenle, bugünün kapanış fiyatı, bu kripto para birimindeki olası ivmeyi belirlemede önemli bir değer taşıyacaktır.

Dogecoin, Coinbase borsasında listelendikten sonra fiyatının artması beklenen etkiler arasında yer alıyordu. Fakat, bu artışın nereye kadar gideceği kestirilemedi. Analistlerin yaptığı yorumlara göre günlük işlem yapan traderler hafif bir yukarı yönlü yükseliş bekleyebilirler. Uzun vadeli yatırımcıların ise daha çok kazanacağı hem grafik tarafından hem de gelen olumlu haberler tarafından tescillenmiş durumda.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.