CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

EasyFi Access

easyfi access, EasyFi Access

Birkaç gün önce, EasyFi ile çeşitli staking, farming ve teşvik programlarını tasarlamak, inşa etmek ve yürütmek için yeni #DeFi projelerine ve ortaklarına daha fazla erişim sunan EASYFİ Access lansmanını duyurduk.

Easyfi Access, EasyFi topluluğuna adanmış Easyfi Network’ün yepyeni bir girişimidir. Bu girişim birden fazla verim üretme fırsatına daha kolay erişim sağlamayı amaçlamaktadır. Farming özel dağıtım programları vb. Ayrıca, EasyFi Access, kolayca erişilebilen #Defı işbirliğine, sosyal yardımlara, topluluklara ve çoklu büyüme yollarına erişmek için yeni #Defı projelerinin tanıtımı için bir platform olarak hareket etme eğilimindedir.

Şimdi, Easyfi Access’te governance token $ROUTE’U başlatmak için 1.proje olarak yönlendirici protokolünü (çapraz zincir likiditesinin bir toplayıcısı) duyurmaktan ve memnuniyetle karşılamaktan heyecan duyuyoruz.

EasyFi erişimi bugün canlı olarak yayınlanacak. $ROUTE, özel bir dağıtım programı aracılığıyla $ EASY topluluğu arasında dağıtılacak.

Yönelndirici Protokolü İle Erişim

EasyFi Access, Topluluk üyelerine ödül olarak yönlendirici Protokol belirteçlerinin ($ROUTE) özel tahsisini sunar.

EASY holders, dünya çapında sıfır maliyetle rota tokenlarına dağıtım ve erişim sağlayan ilk kişi olacaklar.

Staking: Kullanıcılar, uygulamamızdaki yeni erişim modülüne, EASY token yatırma karşılığında ROUTE token rewards kazanma şansına sahip olacaklar.

ROUTE Tahsisi: Erişim havuzuna 50 bin ROUTE tokenı tahsis edilir.

EASY Hard Cap: Staking için kabul edilebilecek maksimum EASY sayısı sadece 50.000 EASY’DİR. Bu nedenle İlk gelenin şansı daha fazladır. Erken geldiysen daha fazla ROUTE elde etme şansına sahipsin.

Tahsisat Oranı: Bir $Route tokenının, ilk gelene ilk hizmet esasına göre kesinlikle yatırılan bir $EASY’A karşı tahsis edileceği anlamına gelir. . Bu nedenle, bir kullanıcının yatırdığı her EASY para için, kullanıcıya eşdeğer bir miktar tahsis edilir. Örneğin, 100 EASY mevduat = 100 ROUTE tahsisi.

Hak Kazanma Süresi: Yatırılan EASY ile birlikte 90 günlük oturum için kazanılmış olacaktır.

Token Release: Bir kez token staking başına ROUTE ve EASY başına ETH blokları kullanılabilecektir. Ethereum blockchain’de bir blok oluşturulduğunda, orantılı bir ROUTE miktarı ve bir kullanıcının istifleme tahsisinden blok başına kolay bir şekilde açılır.

EasyFİ Access Kolaylığı

Access, yeni Defı projelerini ve toplumu karşılıklı büyüme için birbirlerine “erişebilecekleri” ortak bir platformda bir araya getirecek. Herkesin EasyFi protokolü aracılığıyla daha büyük topluluğa ulaşmak için EasyFi tarafından inşa edilen mevcut ve gelecekteki tüm Defı altyapısından yararlanması amaçlanmıştır.

Erişim, daha iyi APY% verimleri, yeni Defi projelerinin farming tokenlarını ve Easyfi’deki yeni teşvik fırsatlarına erken erişim şeklinde PLATFORMUMUZDA EASY’LERİNİ yatırmak için $EASY sahiplerine özel erişim ve avantajlar anlamına gelir.

Yeni projeler, sezgisel bir UI/UX ile likidite madenciliği, İstifleme, verim çiftçiliği için akıllı sözleşmelerin tamamen yeni bir dizi gelişmiş versiyonuna erişecek
Bu yeni sözleşmeler, Uygulamamızdaki tamamen farklı bir modüle bağlanacaktır.

Defi projeleri, çeşitli topluluk katılım ve teşvik programlarını tasarlamak, oluşturmak ve yürütmek için EasyFi protokolü üzerinde özel bir platform alacak.
Projeler, likidite belirteci istifleme, çift Tarım ve daha fazlası ile ilgili mevcut ve gelecekteki modüllerimizi kullanarak EasyFi Access’te belirteç dağıtımını başlatıyor.
Bu, her yeni Defi projesinin ihtiyaç duyduğu ilk büyüme itme ve token çoğalmasına yardımcı olacaktır.

Yönlendirici Protokolü Hakkında

Yönlendirici Protokolü, çoklu katman-1 ve katman-2 blok zincirlerinde likidite hareketini köprüleyecek kritik bir altyapı katmanı oluşturuyor. Alt tabaka onların zincirleri arasında likidite sorunsuz hareket sağlayacak ve aynı zamanda çok zeki emir yönlendirme olasılığı açılır. Yönlendirici, Matic Network ve Ethereum arasında bir likidite iletim Köprüsü oluşturmakla başlayacak ve daha sonra çapraz zincir köprülerinin repertuarına eklenecektir.

Yönlendirici Protokolü ile ilgili diğer bazı bilgiler aşağıdaki gibidir:
Belirteç adı: $ ROUTE
Toplam jeton kaynağı: 20 milyon / 18 ondalık nokta
Web sitesi: https://www.routerprotocol.com/
Twitter: https://twitter.com/routerprotocol
Telgraf: https://t.me/routerprotocol
Blog: https://routerprotocol.medium.com/
$ EASY ve EasyFi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bu yayındaki beyaz sayfamıza ve diğer makalelere göz atın.
Telegram kanalımızda daha fazla haber ve güncelleme için bizi izlemeye devam edin ve resmi gruba katılın. Ayrıca Twitter’da bizi takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Cocos-BCX’in Blok Yüksekliği 11 Milyonu Aştı

Kasım ERTAŞ

TRUEFEEDBACK – Sizin veriniz sizin kazancınız!

Kasım ERTAŞ

SINOVATE Haftalık Güncelleme 15/06/2020 ~ 22/06/2020

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku