a

EasyFi Blend, İzleme Ağı Laboratuvarları için Sabit Ödül Staking’i Sunuyor

EasyFi Blend, İzleme Ağı Laboratuvarları için Sabit Ödül Staking’i Sunuyor. TRACE Token staking, Polygon’da Metaverse tokenleri için pasif gelir fırsatları getiriyor.

Mermi yapan metaverlerin vızıltısıyla, Metaverse alanındaki projelerin topluluklarına öngörülebilir pasif gelir fırsatları getiren ve aynı zamanda Meta-belirteçler için yardımcı programları ilerleten bir ödül mekanizması sunması oldukça uygundur.

EasyFi, Trace Network Labs’ın devreye alınmasıyla Blend programına ilk Meta-tokeni getirmekten mutluluk duyar. Polygon Network’teki EasyFi Uygulamasında ilk Sabit ve Öngörülebilir Ödül Staking Programı ile EasyFi BLEND ekosisteminde TRACE token’e sahip olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Trace Network, Easyfi’deki Blend modülünde bir “Stake TRACE — Earn TRACE” yerel bahis programı başlatacak ve bu da TRACE mudisine havuza yatırdıkları fonlar için sabit bir APR kazandıracaktır.

Bu yeni program, herhangi bir projenin EasyFi Blend Gelişmiş Akıllı Sözleşmelerini yalnızca kendi toplulukları için değil, aynı zamanda DeFi alanındaki genişletilmiş kullanıcı tabanı için de bir ödül programı oluşturmak için gereksinimleri olarak yapılandırmasını sağlamayı amaçlayan EasyFi Blend programı ile uyumludur. sabit oranlı pasif gelir fırsatları arıyor.

TRACE Blend programının detayları kısa süre içinde açıklanacaktır. Duyuru kanalları için sosyal medya hesaplarını takip edin Twitter & Telegram.

EasyFi Harmanını bir kez daha anlama

EasyFi Blend, birlikte çalışabilirliğe izin veren ana borç verme protokollerinin güvenliği, hızı ve işlevselliği gibi çeşitli faktörleri harmanlayarak geliştirilmiştir. Akıllı varlık yönlendirme sistemlerini, daha hızlı ve sorunsuz mutabakatı ve Blend aracılığıyla sağlam yönetişime doğru bir adımı hayata geçirmeyi hedefliyoruz.

EasyFi Blend’in en önemli yönü, herhangi bir DeFı projesine, EasyFi Blend’deki akıllı sözleşmeleri belirlenen gereksinimlere uyacak şekilde yapılandırarak tüm topluluklar için yapılandırılmış sabit ödül belirleme veya verim programları sunma özgürlüğüdür. Tüm bunlar, yeni akıllı sözleşmeler veya kendilerine ait bir UI / UX geliştirme zahmetine girmeden mümkündür. Basitçe anlamak için, diyelim ki,% 10 Nisan’da 100 X Jeton yatırıyorsunuz, 1 yılın sonunda 110 X alacaksınız. Koşul yok, şart yok!

TRACE hakkında

TRACE, Trace Network’ün yerel belirtecidir ve maksimum 100,000,000 belirteç kaynağına sahiptir. TRACE, esasen, projeye likidite sağlayacak ve aynı zamanda topluma bir miktar yönetişim yeteneği kazandıracak yerel bir Trace Ağı belirtecidir. Belirteç sahipliği, oylama ayrıcalıklarıyla birlikte gelir ve ayrıca kullanıcının bunu NFT’LERİ darp etmek veya yalnızca meta evreni keşfetmek için kullanmasına izin verir.

TRACE Ağı Hakkında

Trace Network Labs, gerçek görünümlü meta ikizleri (dijital avatarlar) ve onlar için NFT’LER ve Dijital Moda tarafından desteklenen Metaverlerde Yaşam Tarzını mümkün kılıyor. Trace Network Lab’ın vizyonu, yaşam tarzı markalarının, gerçek görünümlü dijital Avatarlarımızın birden fazla zincir ve Metaverde hareket etmesi için üretilmiş yeni bir Sınırlı Sayıda yaşam tarzı ve moda ürünleri seti başlatması için fiili bir ağ geçidi olmaktır.İnsanların arkadaşlarıyla alışveriş, eğlence ve oyun için dolaşabilecekleri ve farklı coğrafyalarda oturmalarına rağmen sosyal çevreleriyle iyi bağlantı kurabilecekleri metaverse’de deneyimsel ticareti mümkün kılıyorlar.

Website | Twitter | Telegram | Medium | Youtube | Discord

EasyFi hakkında

EasyFi Network, likidite kaynağı ve yapılandırılmış kredilendirme için sermaye verimliliğine odaklanan dijital varlıklar için evrensel bir katman-2 çok zincirli para piyasası protokolüdür. Protokol şu anda Polygon, Binance Smart Chain ve Ethereum’da yayında.

Website | Twitter | Telegram | Whitepaper | Blog | App

$EZ ve EasyFi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen whitepaper ve bu yayındaki diğer makalelere göz atın.

Telegram kanalına ilgili daha fazla haber ve güncelleme için izlemeye devam edin ve official group‘a katılın. EasyFi Twitter da takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.