a

EasyFi Mega Staking Programları

EasyFi, 19 Temmuz 2021 tarihi ile tüm EZ ve EZ (IOU) sahipleri için aynı anda 2 yeni özel staking programı başlatmanın heyecanını yaşıyor. Platform, yaklaşık 700.000 EZ'yi 180 güne kadar fiili dolaşımda kilitlemeyi hedefliyor. EasyFi, programlar aracılığı ile kilitlenen EZ karşılığında 500.000 dolar ödül değeri belirledi.

EasyFi, 19 Temmuz 2021 tarihi ile tüm EZ ve EZ (IOU) sahipleri için aynı anda 2 yeni özel staking programı başlatmanın heyecanını yaşıyor. Platform, yaklaşık 700.000 EZ’yi 180 güne kadar fiili dolaşımda kilitlemeyi hedefliyor. EasyFi, programlar aracılığı ile kilitlenen EZ karşılığında 500.000 dolar ödül değeri belirledi.

EasyFi, Mega Staking programları  yepyeni ve yükseltilmiş bir UI/UX uygulaması üzerinde başlatılacak. Uygulama, Halborn Security tarafından Staking modülüyle ilgili tüm akıllı sözleşmelerin başarılı denetimlerinden sonra gerçekleştiriliyor.

#1 Staking programı ile Stake EZ — %50’ye varan APR ile 90 / 180 Gün boyunca Farm EZ

#2 Staking programı ile Stake EZ (IOU) — %50’ye varan APR ile 60 / 90 Gün boyunca Farm EZ

Staking Programları

EasyFi, EZ ve EZ (IOU) token sahipleri için aşağıdaki özel stake programlarını tasarladı. Programlar, EasyFi Uygulamasında yeni tasarlanmış bir kullanıcı arayüzünde başlatılıyor. Uygulamanın yeni UI/UX’i, platform kullanıcılarına iyi deneyimi sunma konusunda EasyFi vizyonunu yansıtıyor.

UI/UX Ekran Görüntüsü

UI/UX Ekran Görüntüsü

EZ Stake Et- EZ Kazan

Program adından da anlaşılacağı gibi, yeni kullanıcı arayüzünde belirlenen seçenekler üzerinden EZ tokenlerini stake edebilirler. Bu program kullanıcılara 90 ve 180 gün için 2 esnek staking seçeneği sunuyor. Kullanıcılar, EZ’lerini 90 veya 180 gün boyunca tamamen kilitli tutma ya da istedikleri zaman alma seçeneklerine sahip.

EZ (IOU) Stake Et – EZ Kazan

Kullanıcılar, yeni kullanıcı arayüzünde belirlenen seçenekler ile EZ (IOU) tokenlarını stake edebilirler. Bu program kullanıcılara 60 ve 90 gün için 2 esnek staking seçeneği sunuyor.

Kullanıcılar, EZ (IOU)’larını 60 veya 90 gün boyunca tamamen kilitli tutma ya da istedikleri zaman alma seçeneklerine sahip.

$EASY ve EasyFi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Telegram kanalına katılabilir, Twitter hesabını takip edebilirsiniz.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.