a

EasyFi, QuickSwap İşbirliği İle Yield Farming Başlattı

EasyFi ve QuickSwap, 4 Ağustos itibariyle 6 haftalık bir süre boyunca kullanıcıların verimini artırmayı amaçlayan bir LP farming ve staking programı için bir araya geliyor!

EasyFi ve QuickSwap, 4 Ağustos itibariyle 6 haftalık bir süre boyunca kullanıcıların verimini artırmayı amaçlayan bir LP farming ve staking programı için bir araya geliyor!

EasyFi Network ve QuickSwap, EZ sahiplerinin QuickSwap Exchange’de (Polygon Network) USDC ve QUICK ile likidite havuzları oluşturmasını ve QUICK tokenlerini toplamak için LP tokenlerini en iyi şekilde kullanmasını sağlayacak 2 program için işbirliği yapıyor. Bu ortaklık aynı zamanda QuickSwap’taki dQUICK sahiplerine, dQUICK tokenlerini yeni EasyFi staking uygulamasında %50’ye varan önemli bir APR ile stake ederek EZ kazanmaları için büyük bir fırsat sunuyor!

QuickSwap’ta Yüksek Verimli LP Token Farming Programları

  • Bu farming programı QuickSwap Exchange’de yürütülecek.
  • Kullanıcıların QuickSwap’a $ EZ – $USDC ve / veya $ EZ – $QUICK havuzlarından herhangi birinde likidite eklemesi gerekecek.
  • Ardından, kullanıcıların Quickswap Rewards modülünde ve Farm QUICK’te, EZ-USDC ve/veya EZ-QUICK LP tokenini stake etmeleri gerekecek.
Program Özellikleri

Farming Programı 2 : EasyFi Uygulamasında Stake $dQUICK ve Farm $EZ

  • İkinci program EasyFi yygulamasında staking modülünde olacak.
  • dQUICK’in kaydedildiği uygulamaya yeni bir dQUICK stake kartı eklenecek.
Program Özellikleri

dQUICK Hakkında

Dragon’s Quick’in kısaltması olarak kullanılan DQUICK, QUICK’inizi stake sözleşmesine yatırdığınızda aldığınız varlıktır. Kullanıcılar para yatırır ve karşılığında değişken bir dQUICK oranı alırlar. Takas ücretleri oluşturuldukça dQUICK’in değeri zamanla artar. Stake’i kaldırdığınızda (ya da  stake sözleşmesinden çekildiğinde) dQuick’iniz yanar ve dQUICK oranına bağlı olarak paranızı koyduğunuzdan daha hızlı şekilde geri alırsınız.

QuickSwap Hakkında

QuickSwap, Ethereum için ölçekleme çözümü olan,  Polygon ağında çalışan (eski adıyla Matic Network) bir Uniswap forkudur. Polygon, Ethereum ana ağına kıyasla daha düşük işlem ücretlerine sahiptir. QuickSwap’in Uniswap v2 gibi borsalara göre daha düşük bir maliyetle token takaslarını kolaylaştırmasını sağlar.

EasyFi Hakkında

EasyFi, ölçeklenebilirlik ve birleştirilebilirlik üzerine odaklanan evrensel bir ödünç verme protokolüdür. Dijital varlıkların ve ilgili finansal ürünlerin uçtan-uca ödünç verilmesini ve borçlanmasını kolaylaştırmak için halka açık ağlarda çalışacak açık ve kapsayıcı bir finansal ağ altyapısı olarak tasarlanmıştır.  

EasyFi hakkında gelişmelerden haberdar olmak için Telegram kanalını ya da Twitter hesabını takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.