a
coinnet

Elon Musk ‘ın SNL Programı Öncesi Dogecoin Yeni Zirve Noktasına Ulaştı

Dünyaca ünlü milyarder ve iş adamı Elon Musk, bu hafta sonu Saturday Night Live (SNL) isimli TV programına konuk olacak. Birçok yatırımcı bu programda destekçisi olduğu Dogcoin’e atıfta bulunacağını bekliyor. Bu nedenle de bir fiyat artışı bekliyorlardı fakat beklenen artış programdan önce geldi. 0.74 dolarlık yeni zirve noktası belirlendi.

Dogecoin bu yılın başlarında 0.005 dolar civarında işlem görmekteydi. Özellikle son dönemlerde gerçekleşen önemli yükselişler sonucunda yatırımcıları 1 dolar beklentisi içerisine girdi. Özellikle akşam gerçekleşecek olan Elon Musk ‘ın konuk olacağı SNL programı beklentileri destekliyor. Bu güne kadar hiçbir desteği esirgemeyen Elon Musk, şimdi de aynısını yapacağı düşünülüyor. Bu desteklerinden dolayı kendisi “DOGEFATHER” olarak adlandırılmıştı.

Dogecoin, piyasa değeri son yükselişinin ardından 90 milyar doların üzerine çıkmıştı. Rekor üzerine rekor kıran kripto para birimi, Coin Market Cap sıralamasında da önce ilk ona girmiş sonra da ilk dört içerisinde yer alıyordu. Şimdi ise Binance coin ile yarışıyor. Dogecoin Binance Coin’den piyasa değeri olarak yalnızca 5 milyar dolar daha geride duruyor.

Bu akşam gerçekleşecek olan Elon Musk ‘ın da konuk olduğu Saturday Nighy Live (SNL) isimli program sonrasında yatırımcıların istedikleri gerçekleşip gerçekleşmeyeceği de görülmüş olacak. Şunu da belirtmek gerekir ki Elon Musk ilk kez bu programa katılacak. Kendi Twitter hesabından da bu programın duyurusunu yapmıştı.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.