a

Elon Musk’a Göre Bu MemeCoin’in İşlem Kapasitesi Bitcoin’den Yüksek

Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin’i (DOGE) desteklemeye devam ediyor. ABD merkezli elektrikli otomobil şirketi Tesla’nın CEO’su Elon Musk, meme coin ile ilgili yorumlarına devam etti. Meme tabanlı kripto para birimi Dogecoin (DOGE) için desteği yineledi.

Yakın tarihli bir röportajda Elon Musk, DOGE’yi Dogecoin için ödeme şekli yapması konusunda savundu. DOGE’nin bu konuda Bitcoin’den (BTC) daha iyi olduğunu çünkü Dogecoin’in Bitcoin’den çok daha yüksek bir toplam işlem kapasitesine sahip olduğunu söyledi. DOGE’nin 2013 yılında bir şaka kripto para birimi olarak piyasaya sürülmesine rağmen Musk, özellikle ödemeler için kullanıldığında tokenin çok fazla potansiyele sahip olduğunu kaydetti.

Elon Musk, DOGE’nin ödeme yetenekleriyle ilgili sözleri destekliyor. Musk, Tesla ve SpaceX dahil olmak üzere işletmelerinde Dogecoin için desteklediğini belirtti. Bildiğimiz gibi gibi DOGE, Tesla ve SpaceX’in ürünlerini satın almak için kullanılabilir. Musk’ın nihai hedefi, Dogecoin ‘in internetin para birimi olarak kullanıldığını görmek.

Bu yılın başlarında, Robinhood Markets kurucu ortağı Vladimir Tenev, Dogecoin ‘in nasıl internetin para birimi haline gelebileceğine dair görüşler paylaştı. Tenev’in paylaştığı ipuçları, Dogecoin ‘in yaratıcılarından Billy Marcus’un dikkatini çekti. Ancak Elon Musk’tan tepki aldı.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.