a

Ethereum Blockchain, ABD Bürokrasisine Yardımcı Olabilir

Ethereum blok zincirinin, ABD bürokrasisi üzerinde önemli etkileri olabilir.

Yapılan kongre sonunda, nihayet 900 milyar dolarlık COVID paketi onaylandı. Ancak süreç oldukça duraksama yaşadı.

ABD, COVID’den en çok etkilenen ülkelerden bir tanesi olarak zamanını büyük ölçüde boşa harcamaktaydı. Ülkede şimdiye kadar 18.1 milyon vaka görüldü. Yavaşlamanın bir sebebi de aşı faaliyetleriydi.

ABD Bürokrasisi

Her iki taraf da senatörlerin süreçte ne kadar hayal kırıklığına uğradıklarını ifade etmelerini sağladı. Çünkü kongrede yalnızca üst düzel kongre liderleri bulunmaktaydı.

Daha sonra personelin nihai yasama dilini düzenlemesine izin verildi. Cumhuriyetçi Mike Bruan, CNN’e duyduğu hayal kırıklığını dile getirdi ve sistemin başarısız olduğunu çünkü tüm ülkenin sorumluluğu birkaç kişinin elinde olduğunu söyledi.

Süreç, ABD bürokrasisinin ne kadar kusurlu olduğunu ortaya çıkardı.

Ethereum (ETH) kullanmak, ABD’nin çok çeşitli doğru insanlarla verimli ve güvenli bir şekilde iletişim kurmasına ve ABD bürokrasisini iyileştirmesine yardımcı olabilir.

Ethereum Blokchain Harika Bir Çözümdür

ETH akıllı sözleşmeleri, bilgilerin güvenli bir şekilde depolanmasına ve iletilmesine izin verir. Ethereums akıllı sözleşmeleri sayesinde, insanlar blok zincirinin ne yapmasını ve ne için kullanılmasını istediklerini kişiselleştirebilirler.

Blok zincirindeki bloklar, bilgileri depolamak için kullanılabilir. Blockchain’i denetleyen merkezi bir kuvvet yoktur, bu da onu daha güvenilir kılar çünkü bilgiler çarpıtılamaz.

Sistem aynı zamanda çok güvenilir bir sistemdir çünkü ETH 2.0 yükseltmesi, sistemi Rusya gibi dış güçlerden geçilemez hale getiren 16 doğrulayıcıya sahip olmasını sağlayacaktır. Forbes, bir blockchain’in eğitim için mükemmel bir araç olduğunu, çünkü bilgiyi depolayabildiğini ve güvende tutabildiğini savunuyor.

ABD Hükümeti de bilgileri güvence altına almak için ETH’yi kullanabilir.

ETH yalnızca bilgi depolamak için kullanılmaz. Eşler arası teknoloji de bilgileri doğrudan göndermeniz gereken kişiye gönderebileceğiniz anlamına gelir. Bazı blok zinciri sağlık hizmetleri şirketleri, blok zincirinde binlerce hasta bilgisini saklar ve bu bilgileri güvenli bir şekilde taşıyabilir.

Blockchain, senatörlerin siyasi bir sürece katılmama konusunda şikayette bulunmasını engelleyebilir, çünkü birçok bilgi gerekli tüm kişilere ETH aracılığıyla iletilebilir. Tüm senatörlere güvenli bir şekilde bir anahtar mesaj gönderilebileceğini hayal edin.

Kaynak: Crypto Politan

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.