a

Ethereum fiyat tahmini: ETH yakında düşebilir

Kripto para birimlerinin kraliçesi, yeni yıla geçen yıldan itibaren devam eden yukarı doğru bir yörünge ile başlamıştı. Kraliçe, 755 doları aştı ve gün boyunca bazı büyük dalgalanmalar yaşadı. Günlük en düşük seviye 725 dolardı. Şu anda, kripto para birimi Ethereum 737 dolar fiyatla satılıyor. Ethereum fiyat tahminleri yeni yılda devam ediyor.

Kripto para birimlerinin fiyat hareket modellerinde oldukça normal olsalar da, şiddetli dalgalanmalar piyasa duyarlılığının değişmeye başladığını gösterebilir. Kraliçe, 770 dolar ve ardından 800 dolar seviyesinden güçlü bir dirençle karşı karşıya. Yeni yılda yukarı doğru gidişatın gerçekten devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek. 

Teknik göstergelerden on sekiz tanesi şu an satın almayı gösteriyor. Bu on sekizden, osilatörler esas olarak nötrdür ve hareketli ortalamalar bir satın alma sinyali verir. Piyasa duyarlılığı yukarı yönlü olsa da, analistler kraliçenin düşüş eğiliminin eşiğinde olduğunu tahmin ediyor. 

Ethereum fiyat tahmini: Ne beklemeli?

Analist Tradevsa, Ethereum fiyat tahmini için yarasa modellerini fark ediyor . Şu anda analist, gelecekteki fiyatların bir göstergesi olabilecek daha yeni bir yarasa modeli belirledi. Yarasa formasyonu yükseliş eğilimi gösteriyor ve bu yükseliş piyasası görünümünün devam edebileceğini gösteriyor. Yükseliş yarasa formasyonuna göre, fiyat hareketinin yeşil trend çizgisini takip etmesi gerekmekte. Şimdiye kadar Ethereum’un trend çizgisini yakından takip ettiği gözlemlendi.

Trader’lar, kripto para üzerinde yükseliş baskısının devam etmesini umabilirler. Bununla birlikte, Ethereum yeşil trend çizgisinin altına düşerse, coin yatay kırmızı trend çizgisini yaklaşık 728 dolarda tutmalıdır. Coin kırmızı trend çizgisinde destek bulursa, olumlu bir görünüm umudu kalabilir. Aksi takdirde, kripto para üzerinde güçlü düşüş baskısının başlaması, Ethereum’un şaşırtıcı derecede düşük seviyelerde olmasına neden olabilir. 

Birkaç analist, Ethereum fiyat tahmini için madalyonun iyi günlerinin yakında sona ereceğine inanarak Ethereum’da kısa bir pozisyon öneriyor. Analistlerden biri A Kan , aşağı doğru kısmi bir parabol oluşumunu önerdi. Analiste göre, 5.57’lik yüksek bir risk/ödül oranı var. Madalyonun 692 dolara düşmesi bekleniyor. Başka bir analist olan Payam_Azizi, Ethereum fiyat tahmini için şaşırtıcı derecede düşük bir 600 dolara düşüşün gerçekleşebileceğini açıklıyor. Bir önceki yıl madalyonun gördüğü büyüme, 2021’de tersine dönme potansiyeline sahip. 

Kaynak: cryptopolitan

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.