CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Ethereum Fiyatı Güçlü Bir Şekilde İlerliyor

Ethereum Fiyatı, Ethereum Fiyatı Güçlü Bir Şekilde İlerliyor

Ethereum fiyatı son birkaç haftadır yükseliş trendinde ilerliyor. Tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 1870 dolar da geçtiğimiz haftalarda test edildi. Yazının yazıldığı sıralarda 1835 dolar civarında işlem görüyor. Yatırımcıların ilk hedefi ise 2000 dolar.

Ethereum Yatırımcıları Sevindi

Ethereum küçük veya büyük yatırımcılar için uzun vadeli yatırım aracı olarak görünüyor. Son dönemlerde de yatırımcılarını bu anlamda üzmedi. Küçük düzeltmelerle, düzenli ve istikrarlı bir artış yakaladığını söyleyebiliriz. 3 Ocak’ta 720 dolar civarında işlem gördüğünü düşünürsek 40 gün içerisinde fiyatını 2 kattan daha fazla arttırdığını görebiliriz. Özellikle 8 Şubat’ta CME vadeli işlemlere geçmesinin ardından küçük bir düzeltme dışında düşüş gerçekleşmemesi herkeste bir güven oluşturdu.

Fiyatın düzenli bir şekilde yükselmesi yatırımcıların kazançlarını arttırdı. Geçtiğimiz hafta ABD doları cinsinden Bitcoin ve Ethereum sırasıyla 45.000 ve 1750 dolar civarında işlem görüyordu. Kripto para birimlerinin kralı ve lider altcoin için bu sayılar yeni bir zirve noktasıydı.

Boğa koşusunun başlaması ve yatırımcıların kriptolara para aktarmasıyla fiyatlar yeni zirvelere ulaştı. Küçük düzeltmelerde sağlam bir şekilde yükselişe giren kripto para birimi Ethereum, sabah saatlerinde 1820 dolarlık direnç seviyesini tekrar test etti ve kırıldı. Şimdi ise 1800 dolarda duran destek ile uzmanlar yükseliş trendinde olduğunun altını çiziyor.

Ethereum’un önündeki ilk direnç noktası 1840 dolar civarında. Fiyatın ise en yüksek 1870 dolar, en düşük 1761 dolar olması bekleniyor. Artış başladığı andan itibaren de en önemli direnç noktası 1870 doların biraz üzerinde. Bu seviye kırıldıktan sonra düzenli bir şekilde artış gelmesi bekleniyor. Tekrar belirtelim, yatırımcıların kısa vadedeki ilk beklentisi 2000 dolar.

Ethereum Fiyatı, Ethereum Fiyatı Güçlü Bir Şekilde İlerliyor

Yükseliş devam etmeyip düşüş yaşanması halinde ise destekler 1761 ve 1640 dolar olmak üzere iki noktadan oluşuyor. Fakat, 4 saatlik grafik incelendiğinde Ethereum fiyatı düşüş bölgesinde hız kaybettiği oldukça açık bir şekilde görülüyor.

Takipte Kalın!

CoinNet, son dakika haberlerini anında sizlere ulaştırmak için çalışıyor. Twitter’dan bizi takip etmeyi unutmayın.

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

Benzer Yazılar

Ethereum Kurucu Ortağından İddialı Bitcoin Tahmini!

Doğan Şahin

Araştırma: Mart Ayının En Çok Konuşulan Altcoin’leri

Doğan Şahin

Korkutan Uyarı: ”Bitcoin ve Altın Bin Doların Altını Görebilir”

Doğan Şahin

1 Yorum

Dijital Altın Piyasa Değeri Fiziki Altını Aşacak! | CoinNet 14 Şubat 2021 at 17:14

[…] Ethereum Fiyatı Güçlü Bir Şekilde İlerliyor […]

Cevap

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku