a

Ethereum Tabanlı Oyun Platformuna Usta İsim

Microsoft’ın usta ismi, Ethereum tabanlı oyun platformunun kitlesel olarak tanınması için, kripto sektörüne adım attı.

Alex Solomon, Enjin’de kurumsal platformların yeni yönetici müdürü olarak kripto dünyasına adım atmaya hazırlanıyor.

Enjin, geliştiricilerin karmaşık blockchain kodu yazmak zorunda kalmadan kripto varlıklarını oyunlara ve uygulamalara entegre etmelerine olanak tanıyan Ethereum tabanlı bir oyun platformudur.

Solomon daha önce Azure Heroes’un geliştirilmesi sırasında Enjin ile çalıştı. Azure Heroes, Azure’da geliştiren geliştiricilerin başarılarını ödüllendirmek için tasarlanmış blok zinciri tabanlı bir rozet programı olarak biliniyor.

Solomon, yayınlanan bir blog gönderisinde Microsoft’tan ayrılmanın zor bir karar olduğunu söyledi ve onu Enjin’e katılmaya iten sebepleri açıkladı.

“Enjin’i hızlı hareket eden bir sektörde yenilik yapmaya kendini adamın genç bir şirket olarak gördüm.

Ve daha da önemlisi, şirketin vizonu müşterilerin kendi simge ekonomilerini hızla oluşturmalarına ve uygulamalarına yardımcı olmak amacıyla, ölçeklendirilmiş bir hizmet teklifinin neye benzeyebileceğine yönelikti. “

Alex Solomon

Enjin’in Kurumsal kolunun yeni lideri Solomon, hedefinin kuruluşların pazarlama ve topluluk katılım fırsatları bulmalarına yardımcı olmak olduğunu söyledi. Ayrıca eldeki müşterileri tutma ve sayısını arttırma stratejilerine önem verdiklerinin de altını çizdi.

“Nihayetinde, işletmelerin şablon odaklı bir deneyim yoluyla hızlı bir şekilde güçlü tokenlı projeler oluşturmasına olanak tanıyan bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Bundan daha büyük projeler düşünen müşteriler için de kurumsal danışmanlık yapmayı planlıyoruz.

Alex Solomon

Ethereum Tabanlı Oyunlara İlgi Büyük

Ethereum ve blok zinciri tabanlı oyunlara ilgi her geçen gün artıyor. Özellikle bu tip oyunlara kurumsal şirketler de ortaklık etmeye başladılar. Örneğin spor kulüplerii bu işe iyiden iyiye el atmış durumda.

Sorare oyun platforuma ilgi büyük. Bayern München, PSG, Juventus ve Atletico Madrid gibi dünyaca ünlü kulüpler de bu oyunlarda yer alıyorlar.

Kaynak: Daily Hodl

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.