CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Ethereum’un düşen sosyal hacmi iyi haber!

, Ethereum’un düşen sosyal hacmi iyi haber!

Santiment tarafından yakın zamanda yayınlanan verilere göre, ethereum’un sosyal hacmi sosyal söylem platformlarında altı ayın en düşük seviyelerine merdiven dayamış durumda. Bu, tüccarların ticaret yapmak için başka yerlerde oynaklık aradıkları anlamına gelir.

Ethereum Sosyal Hacim ve Fiyat Grafiği;

, Ethereum’un düşen sosyal hacmi iyi haber!

Kaynak: Santiment

ETH’nin sosyal hacmi, 2020 yılının Ağustos ortasındaki zirvesinden ve daha sonrasında Eylül ayında’ki daha küçük bir artış’tan bu yana düşüyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, bu grafiklerde gözlemlenen eğilime daha yakından bakıldığında, sosyal hacimde gözlenen artış fiyatta buna karşılık gelen bir artışla sonuçlanırken, fiyat artışından hemen önceki dönemin oldukça düşük düzeyde sosyal sözler içerdiğini göstermektedir.

Bu, düşen kitle ilgisinin, yeterli zaman verildiğinde bir varlığın önceki yüksek seviyelere geri dönmesi için olumlu bir işaret olduğu teorisini doğrular. Bu düşüşün gücü, bir karşı gösterge olarak hizmet ettiği için aslında bir yükseliş işaretidir.

Ethereum’daki İşlem Sayıları;

, Ethereum’un düşen sosyal hacmi iyi haber!

Kaynak: Glassnode

Buna ek olarak, günlük işlemlerin sayısı sürekli olarak artmış gibi görünüyor ve şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın durumda. Ethereum için bazı önemli gelişmelerin ardından, rekor yüksek gaz ücretleri ve ETH 2.0 etrafındaki duyurularla, bu güçlü zincir içi ağ etkinliği seviyesi, kripto para birimi için oldukça olumlu bir göstergedir.

Bu makalenin yazıldığı sırada ETH 350 $ seviyelerinde işlem gördüğü için, fiyatını bu seviyede ve çevresinde tutma yeteneğini de göstermiş oldu. Kısa vadede ETH fiyatı, BTC ile birlikte önemli ölçüde ilişkili olsa da, düşük sosyal hacmin yükseliş göstergesi, fiyattaki yükseliş trendinin yaklaştığını gösterebilir..

 

Kaynak: eng.ambcrypto.com

Benzer Yazılar

Çin CBDC Konusunda Sona Geldi

Yavuz Cem AKYOL

Bitcoin Fiyatındaki Yükselişin Ardından Gözler CME Makasına Çevrildi

Doğan Şahin

Devlet Teşvikleri Bitcoin Almak İçin Kullanılıyor

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku