a
coinnet

Flare Yeni Ortağıyla NFT Piyasasına Giriyor

Flare, yakın zamanda espor ve oyun platformu Rival ile ortaklık anlaşması yaptığını duyurdu.

Oyun her zaman insanlığın bir parçası olmuştur, ancak kripto para biriminin başlangıcı onu her yaştan insan için daha da ilgi çekici kılmaktadır. Oyna-kazan konseptinin bu kadar popüler olduğu şu günlerde NFT’lerde bu gelişmeden nasibini aldı.

Merkezi olmayan akıllı sözleşme platformu Flare , önde gelen e-spor, oyun ve hayran katılım platformu Rival ile ortak olduğunu duyurdu. Bu ortaklıkta Flare, Rival’ın NFT pazarı için NFT, yardımcı program veya DAO belirteç platformu olacak.

Spesifik olarak, Flare, akıllı sözleşmelerin ademi merkeziyetçiliğinden ve güvenliğinden yararlanan ve onu ölçeklenebilir, düşük maliyetli ve düşük karbonlu kılan benzersiz bir ağdır.

Flare’in kanarya ağı Songbird’ü NFT’ler olarak kullanan Rival platformunda yarışan hayranlar artık yeni yollarla satın alabilecek, satabilecek, paketleyebilecek ve etkileşime geçebilecek. Flare’in Turing-complete akıllı sözleşmeleri ve düşük karbon ayak izi, hayranların blok zincirinde en sevdikleri takımlarla bağlantı kurmanın tüm avantajlarına erişmelerini sağlar. Bu süreç, onları geleneksel fikir birliği çözümleriyle ilişkili ortak çevresel maliyetlerin zorluğundan kurtarır.

Ortaklık hakkında konuşan Rival CEO’su Matt Virtue şunları söylüyor:

“Flare ile ortaklık, Rival’ın spor, marka ve medya genelindeki müşterilerimiz için ekosistemini ve NFT yeteneklerini genişletmesini sağlar. Bu ortaklık, Rival ekosistemini güçlendirir ve dünyanın en hızlı büyüyen kitle segmentlerinden biriyle ek katılım ve topluluk oluşturma araçları sağlar.”

Ek olarak, Rival dünya çapında operasyonları olan ABD merkezli bir topluluk oluşturucudur. Flare ile olan bu ortaklık, platformun hizmetlerini profesyonel spor takımlarından, medya kuruluşlarından ve organizasyonlardan oluşan küresel müşterilerine ulaşmak için daha da genişletecek.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.