a

FYD, Yeni Platform ve Kripto Para Birimi ile İş Ekonomisini Merkezsizleştiriyor

2023 yılında, iş ekonomisinin öngörülen brüt hacminin 455,2 milyar dolara ulaşması bekleniyor. FYD, bir platform ve kripto para birimi ile iş ekonomisinin ademi merkeziyetçiliğini üstleniyor.

AMSTERDAM – 8 Ekim 2021 – 2023 yılında, iş ekonomisinin öngörülen brüt hacminin 455,2 milyar dolara ulaşması bekleniyor. FYD, bir platform ve kripto para birimi ile iş ekonomisinin ademi merkeziyetçiliğini üstleniyor.

İş ekonomisi, genel olarak serbest çalışanların kısa vadeli işler, sözleşmeli işler veya varlık paylaşımı için potansiyel müşterilerle bağlantı kurmasına izin veren dijital platformlar olarak tanımlanır. Küresel bir serbest çalışanlar ve kripto meraklıları topluluğu olan FYD, konser ekonomisi için merkezi olmayan bir ekosistem oluşturmak için birlikte çalışıyor.

İsteğe bağlı iş ekonomisi, mevcut 1,1 milyar kişilik bir işgücüne sahiptir. Ancak bu dijital platformların, en büyüğü yüksek ücretler olan birkaç dezavantajı var. Bazı platformlar, diğer ücretlere ek olarak, yalnızca platformu kullanmak için serbest çalışanlardan kazançlarının yüzde 20’sini alır.

“Gelecek etrafımızda hızla gelişirken, değişimin yükünü çekenler Y kuşağı ve Z kuşağı. Bu grubun yüzde seksen üçü, çok fazla gücün birkaç büyük konser şirketinin elinde toplandığı konusunda hemfikir, bu da yalnızca serbest çalışanları müşterileriyle buluşturmak için yüksek ücretler alıyor” dedi.

Müşteriler, isteğe bağlı büyük konser platformlarından birini kullanırken, hizmetler için doğrudan platforma ödeme yapar ve daha sonra fonları, bazen işin tamamlanmasından ve müşteriye teslim edilmesinden haftalar sonra, serbest çalışana dağıtır. Bu kontrol seviyesi, platformların fahiş ücretler almasına izin verir ve ne müşteri ne de serbest çalışan, platforma yatırıldıktan sonra fonlar üzerinde herhangi bir kontrole sahip değildir.

“Nihayetinde, bu faktörlerin hepsi bir araya gelerek cüzdanınızda daha az para kalmasına neden oluyor. FYD sözcüsü, büyük konser ekonomisi oyuncularının ezici ücretleri sadece yükü artırdığı için bu sürdürülebilir değil” dedi. “Kripto para birimleri ile bankalardan ve diğer merkezi aracılardan tamamen kurtulabilirsiniz.”

FYDme’nin oluşturulması sayesinde, serbest çalışanlar, en popüler serbest çalışma sitelerinden bazılarında bulunan yüksek platform ücretlerini ödemeden müşterilerle çalışabilir. Platform, FYDCoin’i platform için yerel ve tek para birimi olarak kullanır. Maliyetler azalır ve güvenli bir çalışma ortamında işin net, onaylanmış mülkiyeti vardır.

FYDCoin, ev bilgisayarı veya dizüstü bilgisayarı olan herkes tarafından basılabilen veya stake edilebilen merkezi olmayan bir para birimi veya kripto paradır. Kayıt olmadan dünyanın her yerine saniyeler içinde gönderilebilir ve alınabilir. Bitcoin ve Litecoin gibi kripto para birimleri, ademi merkeziyetçiliği güvence altına almak için çalışma kanıtı (madencilik kriptosu) kullandığında, FYD’nin bir PoS veya hisse kanıtı blok zinciri vardır. FYD, merkezi olmayan bir blok zincirinde saniyeler içinde 0,0001 $ gibi düşük ücretler için gönderilebilir ve alınabilir, bu da FYD’yi konser ekonomisi için ideal bir dijital para birimi haline getirir.

FYDCoin şu anda Hotbit.io ve Exmarkets.com dahil olmak üzere dört kripto borsasında işlem görüyor. Daha fazla bilgi için fydcoin.com’u ziyaret edin.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.