CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Graphene Nasıl Alınır? | Yeni Başlayanlar İçin Klavuz

Airdrop Ayrıntıları

Graphene (GFN) yakında piyasaya sürülecek ve tüm GFN, Phore sahiplerine Airdrop yoluyla dağıtılacak. Özel satış ya da ön ek madencilik olmayacak. Piyasaya sürüldüğünde Graphene almanın tek yolu Phore sahibi olmak olacak.

Airdrop’ a hak kazanmak için kullanıcıların Blockchain Snapshot’ ları sırasında kendi cüzdanlarında toplamda 6 tane Phore (PHR) bulundurmaları gerekiyor.

Alternatif olarak kullanıcılar PHR’ yi harici cüzdanlarda ve borsalarda da saklayabilir. Bu durumda da airdropu alacaklar. Yakın zamanda airdropu destekleyen üçüncü tarafların listesi de yayınlanacak.

Blockchain Snapshot’ ının 14 Mart 23:59 tarihinde yapılması planlanıyor

Aşağıdaki 5 Blockchain Snapshot’ ının tarihleri önümüzdeki hafta açıklanacak.

Airdrop Ödülleri

İlk 5 Blockchain Snapshot’ ında kullanıcılar sahip oldukları her 1 PHR için 1.66 Graphene alacaklar. Snapshot 6 için ise kullanıcılar sahip oldukları her 1 PHR için 1.7 Graphene alacaklar. Bir kullanıcı tüm Snapshot’ larda PHR’ ye sahipse tutulan her 1 PHR için toplamda 10 Graphene alacak.

Peki Airdrop’ a katılmak istiyorsanız ama PHR sahibi değilseniz

Şu anda PHR sahibi değilseniz airdrop’ a katılmak için Phore’ u birden fazla borsada bitcoin karşılığında satın alabilirsiniz:

LATOKEN’ DE PHORE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

CREX24’ DEN PHORE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

GRAVIEX’ DE PHORE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Phore Cüzdanını Alın

Airdrop’ a katılmak için alacağını PHR’ ler için bir Phore cüzdanı indirin. Bu cüzdanı indirmek için Phore web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Farklı işletim sistemleri için değişen cüzdanlardan kendi işletim sisteminiz için doğru olan cüzdanı bulup indirebilirsiniz. (Windows, Mac…vb.)

PHORE CÜZDANI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Maksimum güvenlik için kendi PHR’ nizi kişisel bir cüzdanda saklamanız tavsiye edilmektedir. Eğer bir değişim söz konusu ise bu değişimin airdrop tarafından desteklendiğinden emin olmalısınız.

İşte Graphene sahibi olmak bu kadar basit. PHR satın alın, tutun ve Graphene’ e ücretsiz sahip olun.

Exit mobile version