a

Halborn, EasyFi Staking Sözleşmelerinin Denetimini Tamamladı

EasyFi, güvenlik danışmanı Halborn'un Staking modülüyle ilgili tüm akıllı sözleşmeler için ilk tur güvenlik kontrollerini ve denetimlerini başarıyla gerçekleştirdiğini bildiriyor!

EasyFi, güvenlik danışmanı Halborn’un Staking modülüyle ilgili tüm akıllı sözleşmeler için ilk tur güvenlik kontrollerini ve denetimlerini başarıyla gerçekleştirdiğini bildiriyor!
EasyFi Network, resmi denetçisi ve güvenlik danışmanı olarak Halborn Security ile çalışıyor. Bu süreç, protokolün tamamen eski haline getirilmesinden önce aşamalı olarak gerçekleştirilecek bir protokol denetim planının 1. adımının tamamlandığını gösteriyor. Denetim ve test önlemleri, EasyFi protokolünün tamamen eski haline getirilmesinin öncüsü olarak kabul ediliyor.
Güvenlik ortaklığının kapsamı hakkında buradan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Denetim Hedefleri

Bu özel denetim ile amaçlanan hedefler şu şekilde sıralanıyor:

  • Staking modülleri için akıllı sözleşme işlevlerinin amaçlandığı gibi çalıştığından emin olmak
  • Ekonomik saldırılar, oracle saldırıları ve sözleşmeler arası dış tehditlerle ilgili akıllı sözleşmelere yönelik olası güvenlik sorunlarını belirlemek
  • Genişletilmiş güvenliği tüm sözleşmeler bağlamında doğrulamak
  • Gerçekleştirilen denetim ve testlerin tam bir incelemesini ve raporunu sağlamak
  • Bulgulara dayanarak riskleri azaltan ve düzelten eylemler için öneriler sunmak

Staking Akıllı Sözleşmeler Denetiminin Özeti

Protokol çapında sözleşme denetiminin ilk aşamasında, Dual Farming ve Likidite Farming alt modülleri dahil olmak üzere Staking / Farming modülünde dağıtılan akıllı sözleşmeler için kapsamlı bir denetim ve analiz yapıldı.

Bu denetim, kod ve veri yapılarının tam ölçekli bir çalışmasından, EasyFi tarafından uygulanan kalite standartlarından, herhangi bir güvenlik açığı ve hata olup olmadığını kontrol etmek için Stake/Farming akıllı sözleşmelerinin test edilmesinden oluşuyor.

Halborn , tüm denetim için uygun bir strateji uygulayarak bu sektör için en iyi güvenlik uygulamalarını kullandı. En iyi güvenlik araçlarının yardımıyla manuel ve otomatik güvenlik testlerinin bir kombinasyonunu gerçekleştirdi.

Tespit edilen birkaç düşük dereceli bilgi riski bildirildi ve derhal giderildi.

Staking sözleşmesi denetimlerinin tamamlanması, EasyFi protokolünün tamamen eski haline getirilmesi yönünde bir adım. Protokolün ve kullanıcı fonlarının güvende olmasını sağlayacak bir dizi denetim ve test düzenli olarak gerçekleştiriliyor. EasyFi, protokolün ve kullanıcı fonlarının güvenliğini sağlamak ve gelecek için güvenli bir protokole sahip olmak için süreçleri iyileştirmeye ve  için önlemler almaya devam edecek.

Staking Akıllı Sözleşmesi Denetim Raporunun tamamını buradan okuyabilirsiniz.

EasyFi hakkında gelişmelerden haberdar olmak için Telegram kanalını ya da Twitter hesabını takip edebilirsiniz.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.