CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Huobi Para Yatırma ve Çekme İşlemleri Artık RUB’ı Destekliyor

Londra, İngiltere 12 Ocak 2021 tarihli basın bildirisine göre Huobi para yatırma ve çekme işlemlerini artık RUB için desteklediğini söyledi. Küresel kripto borsası lideri Huobi, kullanıcıların yeni itibari para birimini platformlarına yatırıp çekmelerine olanak tanıyan Rus rublesi (RUB) desteğini açıkladı. Yeni özellik, kullanıcıların BTC, ETH, LTC, USDT, EOS, BCH, ETC, BSV, DASH, HT ve HPT gibi popüler kripto para birimlerini ruble ile satın almalarına da olanak tanıyor. Ayrıca, önde gelen bir fiat olan AdvCash ile işbirliği içinde çalışıyor. Bununla birlikte kripto ödeme yöntemi sunuyor.

Yeni eklemeyi memnuniyetle karşılayan Huobi Global, AdvCash cüzdanı aracılığıyla söz konusu fiat para birimini kullanarak RUB yatırma ve kripto alımları da sunuyor. Bununla birlikte, RUB için minimum para yatırma ve çekme limitleri var. 200 RUB iken maksimum sırasıyla 100.000 RUB ve 50.000 RUB’dir.

Huobi Para Yatırma ve Çekme İşlemleri RUB için Nasıl Yapılacak?

Huobi’de AdvCash aracılığıyla RUB işlemleri gerçekleştirme sürecinin tamamı oldukça basit ve anlaşılır bir vaziyette. Kullanıcıların tamamlamadan önce AdvCash üzerinde doğrulama için gerekli kimlik bilgilerini göndermeleri gerekiyor. Hesaplarına RUB ile para yatırmak için, kullanıcıların ilk olarak Huobi Global hesaplarında oturum açmaları gerekiyor. Daha sonra, “Bakiyeler” altındaki “Para Yatırma-Değişim” seçeneğine gitmeleri ve yatırılacak desteklenen para birimleri listesinden RUB’u seçmeleri gerekecektir.

Bu aşamada, kullanıcıların önceden yapılmamış olması durumunda KYC’lerini tamamlamaları ve doğrulamaları gerekecek ve tamamlandığında, ödeme yöntemi olarak “AdvCash Bakiyesi” ni ve ardından yatırmak istedikleri tutarı seçmeleri gerekecektir. “Öde” yi seçtikten sonra, kullanıcı bir hesap oluşturabileceği / oturum açabileceği ve AdvCash cüzdanı tarafından sağlanan seçeneklerden herhangi birini kullanarak ödeme işlemini tamamlayabileceği AdvCash platformuna yönlendirilecektir.

Ödemenin başarıyla tamamlanmasının ardından platform, kullanıcıyı her zamanki gibi işlerini yürütmeye devam edebilecekleri Huobi Para Yatırma sayfasına geri yönlendirecektir. Platformda kullanıcı hesabına yapılan ve buradan yapılan tüm işlemler kaydedilir ve ilgili hesap sahibine kolayca erişilebilir hale getirilir.

Promosyon süresince RUB kullanmak, kullanıcıların sırasıyla para yatırma ve çekme ücretlerinde% 0,99 ve% 2,49 tasarruf etmelerini sağlar.

Ruble’nin dahil edilmesinin ardından, Huobi Global’in yakın gelecekte diğer fiat para birimleri için desteği artırması bekleniyor.

Kaynak: trustnodes

Exit mobile version