a

Iagon Token Swap: Bilmeniz Gereken Her Şey

Iagon, eski tokenınızı yenisiyle takas etmek için gerekli adımları ve koşulları içeren eksiksiz bir kılavuz hazırladı.

Iagon, eski tokenınızı yenisiyle takas etmek için gerekli adımları ve koşulları içeren eksiksiz bir kılavuz hazırladı.

Iagon, 7,5 milyon yeni IAG tokenının takas sözleşmesine aktarıldığını bildiriyor. Takas edebileceğiniz IAG tokenlarının miktarı, 7 Mayıs 2021’de 12.00’de alınan anlık görüntü ile cüzdanınızda bulunan IAG tokenlarının sayısına eşittir. Bununla birlikte, erken ve yeni yatırımcılar için bir seviye oyun alanı oluşturmak amacıyla, yeni tokenların toplam %10’u serbest bırakılacak, kalan tokenlar ise kilitli kalacak ve zaman içinde dağıtılacaktır (3 aylık kilitleme, 12 aylık hak kazanma ). Bu, arz şoklarından kaçınmaya yardımcı olacak ve tokenin fiyattan değer kazanabileceği bir ortam yaratacaktır.

Iagon hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilir ve Telegramdan takip edebilirsiniz. Token takasını etkinleştirmek için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Adım 1:

Token Swap web sitesine bağlanın. – https://swap.iagon.com

Adım 2:

Ekranın sağ üst tarafında yer alan  ‘Cüzdanı Bağla’ kısmına tıklayın.

Takas için uygun değilseniz, ekran görüntüsünde buna benzer bir bildirim alacaksınız.

Aşama 3:

Cüzdanınızı bağladıktan ve cüzdanınız takas için uygun hale geldikten sonra, bunun gibi bir hoş geldiniz mesajı göreceksiniz. 

Ardından ‘Devam etmek için lütfen şartlar ve koşullar bildirimini kabul edin’ düğmesine tıklayabilirsiniz.

4. Adım:

Lütfen şartlar ve koşulları ayrıntılı olarak okuyun ve alttaki onay işaretini işaretleyerek kabul edin.

Ardından ilgili butona tıklayarak takas işlemine devam edebileceksiniz.

Adım 5:

Tebrikler!

Artık token takas sürecini başlatmanız için her şey hazır.

Daha sonra harcama limitini onaylamanız gerekmektedir.

Ardından onayla düğmesi takas etmek için güncellenecektir.

Takas Tokenları Dağıtım Programı

Takas etmek için 7 Mayıs 12.00’de çekilen anlık görüntüde sahip olduğunuz miktara karşılık gelen, cüzdanınızda tuttuğunuz eski Iagon tokenlerinin miktarını girebileceğinizi unutmayın. Takas etkinleştirildikten sonra, toplam yeni IAG tokenlarının %10’unu alacaksınız. Tokenların geri kalanı aşağıdaki şekilde talep edilebilir:

  • Toplam token sayısının ilk %10’unu aldıktan sonra, 3 aylık bir kilitlenme süresi olacaktır .
  • 3 aylık kilitlenme süresi sona erdikten sonra, 12 aylık bir süre boyunca her ay toplam yeni IAG token miktarının %7,5’ini talep edebileceksiniz.

Token talep etme sıklığına siz karar verirsiniz. Örneğin, her ay ya da her 6 ayda bir talep edebilir veya 12. token sürümünde kalan tüm tokenları talep etmeyi bekleyebilirsiniz.

Iagon’un bulut teknolojisini verileri depolamak, daha güvenli, daha yeşil (ve daha ucuz) bir yer haline getirmek için çalıştığını unutmayın.

Daha fazla bilgi için:

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi Twitter ve Instagram’dan takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.