CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Impulse By FDR

impulse, Impulse By FDR

Impulse’ı Nerede Satın Alabilirim?

Impulse satın almak için tıklayın.

Değerini Kontrol Edin

Impulse değerini kontrol etmek için tıklayın.

ByBit’te Tokenize Edilmiş Piyasa Yapıcı

Token satın alımları, 3 parçayı bölen ETH oluşturur:
Fiyatı artırmak için% 10 kalır
% 40 likidite havuzu artışı
Pazar yapıcı algoritmanın kar ürettiği bybit’e% 50 gönderilir (günde ~% 0,5)

30 Ocak 2021’de güncellendi,

%60 Bybit’e
%30 Likitide havuzuna
%10 da Impulse büyümesinden yararlanmaya teşvik olarak veerilir.

Her gün Bybit’te elde edilen kar, IMPULSE’u geri almak için kullanılır.

Neden Farklı

Standart DeFi projeleri, karlarını ücretlerden, likidite hizmetlerinden, borç verme, borçlanma veya basit bir ponziness’ten alır.

IMPULSE, kripto türev borsası Bybit’ten Yüksek Frekanslı Ticaret ve Ücret İadesi Tarımından kar elde ediyor.

Bu proje, güzel bir sitede düşük ağırlık, yoğun pazarlama ve reklamcılık ve akıllı alfa oluşturma ve sermaye yönetimi üzerinde yüksek ağırlık ile organik bir şekilde gelişmek üzere tasarlanmıştır.

Değer Nerede?

Birinin kazanması için bir başkasının kaybetmesi gerektiğine inanıyoruz. Etrafta yüzlerce yeni DeFi projesi varken, saf bir ponzi planına veya temelden sesi duyulan bir projeye katılmak kumara yakın. Bize tutarlı alfayı veren para kaybeden taraf, hata yapan ETH / USD traderları ve algoritmalardır.

Traderların % 95’i para kaybediyor ve Traderların % 99’u borsaya ücret ödüyor. Pazar oluşturma algoritmamız her ikisinden de yararlanır. Amacımız borsaya likidite hizmetleri sunmak ve işlem hacmimizin% 0,05’ini geri almak.

Uniswap’te ETH’de her yeni IMPULSE satın alımı, üç basit kuvvet oluşturur:

Daha önce giren ve tokenı tutan yatırımcıları ödüllendiren %10 fiyat artışı
Derinliği ve likiditeyi artıran %30 havuzlanmış token
Bybit’teki Market-Maker Bot’a %60 ETH gönderimi.

Bybit’in Hesabı her gün IMPULSE tokenlerini doğrudan Uniswap havuzundan geri alır. Bu, botun performansının bir oranı olarak token fiyatını artırır. Bu, IMPULSE yatırımınızın, kimse sizden daha yüksek bir fiyata satın almasa bile ETH değerinde artabileceği anlamına gelir. (ETH fiat değeri, IMPULSE / ETH değerinin yükselmesinden daha hızlı düşmeye devam etmezse, IMPULSE fiyatı da fiat değerinde artabilir.)

Neden Bizim İçin İyi?

Bu Bybit kar sağlama penceresi varken elimizden gelen maksimum değeri elde etmek istiyoruz, bu yüzden bot sermayesini botların kârının% 60’ı oranında hisse karşılığında yatırımcılara açtık.

Ticaret üst sisteminin tokenize edilmesi, mantık ve göstergelerin fikri mülkiyetini korumamıza izin verirken, birden fazla yatırımcının minimum bürokrasi ile giriş ve çıkış yapmasına izin verir.

Neden Sizin İçin İyi

.Tokenleştirme, sadece Uniswap’ta tokenı satın alarak veya satarak bota maruz kalma oranını artırma veya azaltma konusunda özgür olduğunuz için tam gözetim riskini azaltır.

Bot süper sisteminin piyasa yapıcı niteliği, öngörülebilir ve istikrarlı bir gelir yaratır. Token, herkes onu terk etmeye karar verse bile değer kazanacaktır. Herhangi bir satış, daha ucuz tokenlar elde etmek için farklı fırsatlar oluştururken, sistem kırılgan değildir.

Piyasa yapıcı botun risk ödülü, daha iyi bir yönetim sistemine sahip olabileceğimiz için API botlarından daha iyidir.

Çıkış dolandırıcılığı riski düşüktür. Dürüstlüğümüze güvenmeniz gerektiğinden değil, dürüst olmak gerekirse uzun vadede bizim için daha karlı olduğu için.

Neden Bu Kadar Karlı

Kripto türev piyasalarında o kadar çok verimsizlik var ki, alfa oluşturması kolay, buna yarı delta nötr, sadece ademi merkeziyetçilikten kaynaklanan oynaklıktan kazanç sağlıyor.

CEX çiftçiliği, daha yüksek maksimum oranlar nedeniyle DEX çiftçiliğinden daha fazla kar üretir (Algo, çok iyi bir flash swap veya dex üzerinde frontrunner bot üzerinde dakikada 3 işlem yerine, bybitte dakikada 100 işleme kadar ulaşabilir).

CEX türev ticareti daha az ücret öder. Ödeme yapmak yerine, işlemlerimizde negatif% 0,025 ücret iadesi alıyoruz ve bu da karı daha da artırıyor.

Kaldıraç: Belirli zamanlarda bakiyemizi artırmak için ekstra fon ödünç alabiliriz, bu da güvenlik ve ekstra kar sağlar.

Shorting & stop-loss: Vadeli işlemlerde, algoritmanın Kâr-Kar ve Zararı Durdur sisteminin bir parçası olarak kullandığı kısa sözleşmelerle işlem yapabiliriz.

Kaynak

Benzer Yazılar

Graphene ‘e hoş geldiniz

Kasım ERTAŞ

【AMA İncelemesi】 Kurucu ortak Richard Yang: “NFT’ler – Çevrilmiş değerden Gerçek değere”

Kasım ERTAŞ

Cocos-BCX, Son Airdrop Ödüllerinin Dağıtımını Tamamladı | Ağustos 2020 Ödülleri İçin Cüzdanınızı Kontrol Edin!

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku