CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Jump Trading, Taraftar Token’ı Chiliz ‘e yatırım yapıyor

Jump Trading, Jump Trading, Taraftar Token’ı Chiliz ‘e yatırım yapıyor

Chiliz büyüyen topluluğu ile beraber son zamanların NFT alanında ilerleyen en büyük isimleri arasında yer almıştı. Telegram ve sosyal medya üzerinden yaptığı etkinlikler, dev takımlar ve spor camiası anlaşmaları taraftar tokenını hem fiyat hem katılımcı olarak katladı. Reuters tarafından bugün yayınlanan bir rapora göre Jump Trading, Socios.com’a güç veren blockchain tabanlı fan token girişimi Chiliz’e açıklanmayan bir miktar yatırım yaptı. Yatırım, pek çok spor ve eğlence şirketi, hayran etkileşimini artırmak için dijital para birimleri çıkardığından, taraftar tokenı ekosistemi önemli ölçüde gelişme kayıt ediyor.

Jump Trading, Jump Trading, Taraftar Token’ı Chiliz ‘e yatırım yapıyor

Jump Trading, kripto alanına yatırım yapıyor

Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, Jump Trading’in Chiliz’e olan yatırmını, “bu pazarın henüz başlangıcında olduğunun bizim ve sektörün tanınmasıdır” olarak açıkladı. Hem Chiliz hem de taraftar oylama uygulaması Socios.com, yılın başından bu yana muazzam bir büyüme kaydetti. Kripto para birimleri daha popüler hale geldikçe, birçok spor kulübü, taraftarlarla etkileşimi artırmak ve kulübü ilgilendiren belirli konularda karar vermek için yerel tokenları bir araç olarak çıkarmayı düşünmeye başladı.

Taraftar tokenlarında muazzam büyüme

Bu yılın başlarında, AC Milan, taraftar simgesi “ACM” yi tanıttı. Kulüp konularında oylamaya ek olarak, token sahipleri VIP deneyimleri ve ödülleri, oyunlar ve sponsor promosyonları alma hakkına sahiptir. Manchester City, Barcelona, ​​Atletico Madrid vb.Dahil olmak üzere diğer birçok profesyonel kulüp taraftar tokenlarını başlattı. Fan token ekosisteminin büyümesi ile beraber, Chiliz yılın başından bu yana yüzde 2.100’ün üzerinde arttı. Coinmarketcap’ta kripto para, yazı yazılırken 0,42 dolardan işlem görüyordu.

Sosyal medya hesaplarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

XRP Tekrar İlk 4 Coin Arasında Yerini Aldı

Multichain IDO Platformu Yayında! TosLabs Gururla Sunar…

Benzer Yazılar

Kripto Para Hackerları Apple Store’a Kadar Uzandı

Hilal DERİN

WeWork ile Kripto Para Ödemeleri Yapılabilecek

Buğra ÇAĞLAR

Hard Protokol’ün Binance Launchpool Döngüsü Tamamlandı

mücahit duran

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku