CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Kava 2021 Yol Haritası Yayınlandı

defi, Kava 2021 Yol Haritası Yayınlandı

Kava DeFi platformu, en az 2 yeni yerel uygulama ve 2 yeni token, büyük çapraz zincir kripto varlıklarını yerleştirmek için merkezi olmayan köprüler ve güvenliği güçlendirmek için bir dizi özellik içeren özelliklerle dolu bir yol haritası ve Kava’nın merkezi olmayan finansal uygulamaları ve hizmetleri ile 2021’e merhaba diyor.

Kava DeFi platformunun 2020 başarılarının ayrıntılı bir listesi için bu makaleye göz atın.

Kava 2021 Ürün Yol Haritası

defi, Kava 2021 Yol Haritası Yayınlandı

Geliştirmelerimiz

Kava 2021 Geliştirmeleri için 4 aylık ana sürüm döngüleri hedeflenmektedir.

Kava 5

HARD Protokolü Versiyon 2, değişken faiz oranlı borçlanmayı ve hem varlık tedarikçilerine hem de borçlulara HARD dağıtımını içerecektir. HARD Protokol ayrıca HARD topluluğu tarafından daha fazla protokol parametresini hızlı bir şekilde güncellemek için geliştirilecektir.

Kava, 2020’de önemli bir kullanım yoğunluğu yaşadı. Doğrulayıcıların blokları zamanında doğrulaması için çok sayıda yazılım optimizasyonunun yapılması gerektiğinden, üretim verilerine dayalı olarak sistem performansını iyileştirmek için ince ayarlar yapmamız gerektiği konusunda fikir birliği var.

Çapraz zincir talep ve geri ödeme botları, uygulama ön uçları, fiyat referans yazılımı, tam düğümler, tarihsel düğümler, REST ve API uç noktaları ve diğerleri dahil olmak üzere Kava hizmetleri, Kava Bulut altyapısında çalıştırılır. Altyapı ve son kullanıcı hizmetlerini yönlendiren Kava Bulut hizmetlerine standardizasyon, güvenlik, izleme ve uyarı araçlarında önemli iyileştirmeler eklendi.

Kava 6

Bir Otonom Piyasa Yapma (AMM) hizmeti ve uygulaması piyasaya sürülecek ve Kava kullanıcılarının diğer finansal hizmetlerde kullanılmak üzere Kava üzerindeki çeşitli varlıkları takas etmeleri için zincir üzerinde bir likidite havuzu olarak hizmet verecek.

Kava SAFU fonunun, Kava’daki altyapının ve zincirler arası faaliyetlerin bir kısmının sigortalanması ve sigortalama suretiyle Kava kullanıcılarına ek bir koruma derecesi aşılaması önerilecek.

KAVA staking türevi, POS güvenliği için stake edilmiş KAVA’dan türetilen bir varlıktır. KAVA stake türevleri, KAVA POS staking tarafından sunulan güvenlik ve ödüllerden vazgeçmeden, Kava’daki çeşitli finansal hizmetlerde daha fazla KAVA (türev) likiditesinin kullanılmasına izin verir.

Kava kullanıcılarının fonlarının güvenliği, Kava DeFi platformunun geliştirilmesine rehberlik eden bir numaralı hedeftir. Gelişmiş Tendermint mempool sıralaması ve mempool’daki kritik hizmetlerin önceliklendirilmesi dahil olmak üzere risk yönetimi optimizasyonları işlem güvenliğini artıracaktır.

Kava 7

Kava’da sunulan çeşitli finansal hizmetler arasındaki stratejileri otomatikleştirmeye yardımcı olmak için bir Robo Danışma hizmeti ve uygulaması piyasaya sürülecek. Bu hizmet, getiri oluşturma stratejilerine katılmak için daha az uygulamalı Kava kullanıcılarının daha büyük bir havuzunu açarak kullanıcı katılımını artıracak.

Kava’ya doğrudan bir Ethereum köprüsü, LINK ve DAI gibi ETH ve ERC-20’ler dahil olmak üzere yerleşik yerel Ethereum varlıklarına bırakılacak. Çok sayıda kullanıcı, Ethereum varlıklarını doğrudan Kava’ya taşıma yeteneğini talep etti ve bu köprü onların tercih ettiği hizmet olmalı.

Ek Varlık Entegrasyonu

Düzenleme Modülü

Kava, diğerlerinin yanı sıra USDT, USDC, WBTC ve HBTC için Kava’nın denetlenmiş Düzenleme modülünü kullanacak varlıkları aktif olarak değerlendiriyor ve 2021’in ilk yarısına kadar bunu yapmaya devam edecek.

Zincirler Arası Köprüler

Kava, Binance Chain ve Kava arasında varlık değerini otomatik olarak 100 milyon $ ‘ın üzerinde taşıdı. Kullanıcılardan benzer bir teknolojiyi Ethereum varlıklarına uygulama konusunda çok büyük talepler oldu ve Kava bunu Kava 6’da sunacak, böylece Ethereum üzerine inşa edilen tüm proje ortakları Kava merkezi olmayan finansal uygulamalara ve hizmetlere erişebilecek.

Finansal Hizmet Entegrasyonları

Kava Uygulaması

Kava, daha fazla kullanıcıyı merkezi olmayan finansal uygulamalara ve genel olarak hizmetlere getirmeye odaklanmıştır. Kava API, uygulama geliştiricileri ve finans kurumları için başlangıçta borç alma, borç verme ve ticaret dahil olmak üzere kullanıcıları için DeFi hizmetlerinin kilidini açmak için standart bir eklenti olarak piyasaya sürülecek. Prototipler, Binance.com ve Bitmax.io gibi ortaklarla başarılı bir şekilde entegre edildi ve 2021’de daha birçok iş entegrasyonu gelecek.

Benzer Yazılar

SINOVATE Haftalık Güncelleme 23/03/2020 ~ 30/03/2020

Doğan Şahin

|Özet|Geleceği Şekillendirin, Potansiyelinizi Serbest Bırakın, 2020 Çevrimiçi Cocos-BCX Küresel Ekosistem Konferansı..

Kasım ERTAŞ

SINOVATE Haftalık Güncelleme – 20/04/2020 ~ 27/04/2020

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku