CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Merebel Multi-Node Yatırım Havuzu: Türünün İlk Masternode Hedge Fonu;

, Merebel Multi-Node Yatırım Havuzu: Türünün İlk Masternode Hedge Fonu;

Merebel Multi-Node Yatırım Havuzu: Türünün İlk Masternode Hedge Fonu;

Türünün ilk örneği olan Multi-Node yatırım inovasyonu getiriyor.

 

** Merebel, Masternode Ekosisteminin yenilikçi özelliklerinden biri olan benzersiz Multi-Node Yatırımıdır.

Adından da anlaşılacağı gibi çok düğümlü (multinode) yatırım havuzu, yatırımları birden fazla düğüme yaymak anlamına gelir. Böylece aynı anda pasif gelir eldesi ve kripto paraların değerindeki artıştan faydalanarak Bitcoin’de ödemeleri tahsil ederken risklerinizi korur.

**

Ayrıca, eksiksiz bir Masternode çalıştırabilmek için her zaman minimum yatırım altsınırına ihtiyaç vardır. Merebel’in yatırım havuzu, bir havuz kullanarak ve güçlü bir Multinode özelliğine dönüştürülmüş farklı masternode paylaşarak bu giriş engelini aşmaktadır.

Bu eşsiz masternode havuzu, yatırımcıların yatırım risklerini önemli ölçüde korurken, aynı anda birkaç farklı masternodda paralarını bekletmelerini sağlar.

Kripto FinTech endüstrisinde, Multinode yatırımın genellikle en büyük avantajı, risklerin yayılması olmak üzere bir yatırım fonu olarak kabul edilir.

Tıpkı geleneksel yatırım fonu portföyü gibi, kripto yatırım fonu da dijital varlıklardan oluşan bir portföy içeren yatırım aracıdır. Merebel ekosistemindeki tüm fonlar, sermaye kazançları için fon tahsisi yapan ve yatırımcılar için gelir üreten kripto uzmanları tarafından işletilmektedir.

Multinode’un bir başka benzersiz özelliği’de, otomatik değiştirici özelliği olan çoklu değişim özelliğidir. Auto-Exchange-Trader (Otomatik takas işlemleri) sistemi, kazanılan ödüllerin hemen bitcoin ile değişimi sağlandığı için olası riskleri büyük ölçüde en aza indirir.

  • Merebel, Multi-Exchange sistem altyapısının kalbidir. Otomatik Değişim özelliği etkin ise, gelen tüm ödüller hemen harici borsalara gönderilir ve her bir farklı sunucular için tüm gelirleri Bitcoin’e dönüştürür.

Multi-Exchange sistemi, Masternode’un hızlı otomatik işlemlerini ve ödüllerinizi kolaylaştırır. Böylece, Merebel platformu kullanıcılarına gerçek zamanlı olarak en güncel fiyatları sunar.

 

Yönetim;

Tek yapmamız gereken şey, birkaç düğmeye basmak, arkanıza yaslanmak, rahatlamak ve pasif gelir elde etmektir!.

 

Gelecekte multinode’lerin farklı türleri olacaktır, fakat en iyi performans için standart multinode öneririz, çünkü bu Merebel ekibi tarafından yönetilmektedir, ve multinode portföyü kripto uzmanları tarafından güncellenecektir!

Aynı zamanda deneyimli bir Kripto uzmanı için multinodunuza kendinizinde bakma imkanı da vardır.

İleri düzey kullanıcılar için faydaları nelerdir?

  • Otomatik Değiştiriciyi devre dışı bırakın ve farklı kripto para birimlerinde tüm ödülleri alın.
  • Gelişmiş kullanıcılar kendi Multinode’larını kendileri ayarlayabilirler.
  • İleri düzey kullanıcılar, multinode paylaşımlarını istedikleri zaman yalnızca birkaç tıklama ile satabilirler.
  • Yeni kripto para birimleri satın alın ve bunları ücretsiz olarak Multinodlarınıza dönüştürün.
  • Multinode hisselerinizle yatırım yapın + pasif gelir elde edin.
  • Otomatik Birleştirme özelliğini etkinleştirin.
  • Kendi fonlarınızı ekleyin ve Multinode’unuza dönüştürün

 

Sonuç

 

Birçok kripto para birimi platformu, masternode barındırma yoluyla pasif gelir elde etme olanağı sunarken, Merebel gibi sadece birkaçı, yatırımcıların fonlarını çeşitli masternodlarda koruma altına almasına ve minimum yatırım sınırı olmadan giriş engelini kaldırmasına izin veren sağlam bir sistem sağlar.

Kripto piyasalarından kazanmanın kesin yollarından biri, kripto para birimlerinin açık bir pazarda (borsalarda) doğrudan ticaretinin yapılabilmesi. Ancak bununla birlikte, kripto varlıklarının votalitelerine bakıldığında, perakende oyuncuların buna katılmaktan çekindiklerini görebiliriz.

The Proof-of-Stake (PoS) kripto para birimi platformu, küçük ve büyük yatırımcıların sabit bir pasif gelir elde etmeleri ve Masternode barındırma yoluyla tutarlı nakit akışını sürdürmeleri için yatırım yolları açtı.

Masternode, blockchain ağı içindeki yeni blokları ve işlemleri doğruladıktan sonra görünen normal bir düğüme benzer. Bununla birlikte, bir Masternode çok daha yüksek sorumluluklarla gelir sağlar ve genellikle blockchain ağının sunucusu olarak adlandırılır.

Bir Masternode temel olarak güvenlik kontrolü, ağ işlemi ve ağın genel durumunun korunmasından sorumludur. PoW’un miner-dominated modelinden farklı olarak Masternode modeli, yatırımcıların üst düzey donanım ve devasa madencilik maliyetlerine ihtiyaç duymadan pasif gelir elde etmelerini sağlar.

 

Merebel – Yatırımcılar için Eşsiz bir Masternode Ekosistemi Sunar.

 

Kendi masternodunuzu barındırmak teknik olarak göz korkutucu bir görev olabilirken, MEREBEL – MasterRebelNode platformu ile yatırımcılar için tüm teknik giriş engelini kaldırmaya yardımcı olur.

Merebel, yenilikçi masternode kripto para birimi MERI aracılığıyla geniş bir hizmet yelpazesi sunarak masternodlar için benzersiz bir kripto-finansal ekosistemi geliştirdi.

Merebel, masternode operatörleri için daha fazla çaba harcamadan yatırım yapmalarını sağlayan entegre bir platform, üstün bağlantı ve kullanıcı dostu bir arayüz sunar.

Masternode ödülleri sunmak, blockchain endüstrisinde yeni bir şey değil!. Ancak bununla birlikte, Merebel’in getirdiği yenilikler, diğer Masternode’ler ile karşılaştırıldığında öne çıkmasına yardımcı olur.

Benzer Yazılar

Haftalık Güncelleme 33

Kasım ERTAŞ

SINOVATE Haftalık Güncelleme – 20/04/2020 ~ 27/04/2020

Kasım ERTAŞ

Cocos NFT Madenciliği için Son Günler!

Hilal DERİN

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku