a

Milyarder Tim Draper Bitcoin İddialarını Aydınlattı

Milyarder Tim Draper, Bitcoin ‘in yılsonuna kadar yapacağı yükselişin iddialarını ikiye katlayarak, 2022 sonunu hedef gösterdi. İddialarının arkasında çoğalacak ve sistemi kabul edecek katılımcılar çoğalacağı güçlü bir öngörü olurken, aynı zamanda da grafikler üzerinden beklentisini destekleyen teknik analizlerini sundu. Tim Draper, CNBC’den “Make It” ile yaptığı röportajda, “İşaretin açıkça ortada olduğunu” ve “bir buçuk yıl içerisinde perakendecilerin Opennode’a(açık düğüm’e) dönüşeceğini” belirtti. Bu ortamda da herkesin Bitcoin’i kabul edeceğini de ekledi.

Aynı zamanda milyarder , kaynakları olan 2014’de her biri 628 dolardan satın aldığı Bitcoin’leri, yaşanan %9.500’in üzerinde artışın ardından 2021 yılında değer artışının devam etmesi için kilitledi.

bitcoin
Milyarder Tim Draper, “Bitcoin ‘in 250.000 Dolara Yaklaşmasına 17 Ay Kaldı” İddiasını Aydınlatıyor

Draper Elon Musk İçin Ne Söyledi?

Milyarder, Elon Musk’ın bir Shiba Unı köpeği temalı kripto para için yaptığı uygunsuz kanalları bulma çabasını da, soru sorulduktan sonra hafif gülümseyerek cevapladı. Draper aynı zamanda Elon Musk’ı Bitcoin’i oldukça yanlış yönlere kaydıran bir adam olarak yorumladı. Yapılan bu yorum, Musk’ın 12 Mayıs tarihinde CEO’su olduğu Tesla’nın Bitcoin ödemelerini askıya almasına yönelik oldu. Ayrıca şirket şirketin Bitcoin’i tekrar toparlayacak haberlere sahip olmasının, bu sefer ters tepebileceğini vurguladı.

Son olarak beklenen rüya fiyatının pek çok endeks tarafından desteklendiğini belirten Draper, bir örnek olarak Güney Amerika ülkeleri arasında ülke çapında onaylar için bir pencere açan son El-Salvador hükümetinin kabul etmesini işaret etti. Aynı zamanda Michael Saylor’dan sonra Miami şehri, son zamanlarda kripto para birimlerine yönelik en büyük açık taahhüt haline gelen Bitcoin için 50.000’den fazla destek toplayan bu suçlamaya öncülük etti. Ek olarak Draper, giyinişiyle toplantıda dikkat çeken isimler arasındaydı.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.