a

Moon Rabbit, Blockchain Teknolojisi ile Ölümsüzlüğü Bulmak için Çalışıyor!

İnsanoğlu, varlığını ilk hissettiği andan bu yana ölümsüzlüğü bulmak için çabalamıştır. Geçmişte birtakım deneysel ilaç gibi yöntemlerle bu denense de çağımızın dijitale dönmesiyle birlikte ölümsüzlük adına yeni ihtimaller ortaya çıkıyor. Moon Rabbit, blockchain teknolojisi ile ölümsüzlük adına birtakım çalışmalar yürütmektedir.

İnsan ölümü, hastalık ve stres kaynaklı ortaya çıkmaktadır. 120 ila 150 yıl arasındaki ortalama insan ömrü bile şu anki duruma nazaran oldukça iyi bir seçenektir, ancak yine de bu ölümsüzlük değildir. Blockchain teknolojisi ise uzun ömür ve ölümsüzlük araştırmalarına yeni bir boyut kazandırmıştır. Moon Rabbit, bu konudaki araştırma projelerini desteklemek için kurulmuş olan bir dijital altyapı platformudur. Belirli projelere destek sağlamak amacıyla sınırsız sayıda alt zincir (yetki alanı) sağlayabilmektedir.

Kurucusu Angel Versetti, kripto sektörü için oldukça önemli bir isimdir. Şimdi de biyoteknoloji ile blockchain teknolojisini birleştirerek insanlık tarihinin en önemli araştırma konusunda yeni bir soluk getiriyor. Uzun ömürlü ve sağlıklı bir yaşam sunmak için yaşlanmanın tersine çevrilmesi gibi bir amaç uğruna çalışmalar yürütülmektedir. Bunun haricinde Blockchain teknolojisi ile insandan insana düşünce aktarımının daha kolay bir hale getirilmesi planlanıyor. Bu sayede fikirlerin daha uzun süre hayatta kalması ve aktarılması sağlanacaktır.

Angel Versetti, Bitcoin’in ilk çıktığı zamanlardan beri milyonlarca dolarlık yatırımlarıyla adından söz ettirmektedir. Ünlü girişimci ve yatırımcı, küçüklüğünden beri hayalini kurduğu ölümsüzlük ile kripto sektörünü bir araya getirmiştir. Bu zamana kadar biyoloji veya felsefe yoluyla ölümsüzlük bulunmayı denenmiş olsa da blockchain teknolojisi şu an için Moon Rabbit ile önemli bir seçenek haline gelmiştir.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.