CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri
Ana Sayfa » Nexo

Nexo

Doğan Şahin

Nexo , kripto varlıklarınızı finanse etmek için satmayı düşünürken düşündüğünüz ihtiyaçları ve lüksleri karşılamanıza yardımcı olmak için burada.

Herkesin elde etmek için paraya sahip olmama istekleri vardır – belki de bir rüya evi, belki bir rüya arabası, belki bir rüya tatili – ve kripto para piyasalarının mevcut durumunu göz önünde bulundurarak, belki de en akıllıca fikir değildir. bu rüyaları finanse etmek için kripto paraları satmak.

At Nexo , onları izin verirken isteklerini finanse etmek fon HODLers sağlar portföyünüzü temizleyerek alternatif geliştirilen dijital varlıkların tam mülkiyeti muhafaza var.

Nexo mali durumunuza nasıl yardımcı olur?

Nexo, kullanıcıların platforma katıldıktan sonra birkaç dakika içinde anında kripto kredi limitleri almalarına izin verir.

On yılı aşkın çevrimiçi tüketici kredileri ve e-ticaret finansmanı ile Nexo, kripto para birimi alanındaki borç verenler arasında en deneyimli olanı ve 45’ten fazla farklı para biriminde ve 200’den fazla ülkede vergi verimli anlık kripto kredi hatlarına hizmet veren tek şirkettir. .

Nexo’nun nasıl çalıştığı hakkında hızlı bir kılavuz:

200’den fazla ülkede ve 45’den fazla para biriminde Üç Kolay Adımda Anında Nexo Kredisi Almak
Anında kripto destekli kredilerimiz konusunda Nexo müşterileri arasındaki heyecanı görmekten mutluluk duyuyoruz. Nexo kripto para sağlıyor…
medium.com

Bireyler sadece Bitcoin (BTC), Eter (ETH), XRP, NEXO Jetonları ve Binance Coin (BNB) arasından bir teminat olarak seçim yapar ve onlara karşı borç alırlar. En iyi yanı, kredi varlığının ömrü boyunca dijital varlıklarınızın tam sahipliğini korumanızdır.

Müşterilerin yalnızca banka hesaplarına gerçekten çektikleri tutarla faiz ödemeleri veya Nexo Kredi Kartlarıyla harcama yapmaları gerekir . NEXO teminat olarak istiflenirse veya geri ödeme opsiyonu olarak kullanılırsa yıllık yüzde oranı (APR) sadece% 5,9’dur.

Alice’in Rüya Tatili

Anlaşılır olması için bir kullanım durumunu inceleyelim – Alice’in 10.000 dolarlık BTC’si var, ancak Hawaii’ye rüya tatili için para ödeyebilmesi için fiat para birimine sahip olmak istiyor.

Alice olabilir o rotayı giderse bir borsada 10.000 $ BTC’nin onu 10.000 $ değerinde satmak, ancak, Alice artık BTC holdinglerin olurdu. Alice’in genel olarak Bitcoin ve kripto’nun parlak geleceğine sağlam bir inanan olduğunu ve bu nedenle portföyünde BTC olması çok önemlidir.

Alice’in BTC’si, BTC satışını izleyen haftalarda 10.000 $ ‘dan 20.000 $’ a yükselirse, Alice cebinde sahip olabileceği potansiyel 10.000 $ ‘ı kaybedecekti (ki bu onun rüya tatilini kolayca finanse etmesine izin verecekti) yanı sıra portföyünde BTC varlıklarını saklayın!). Buna ek olarak, Alice sattığı kriptoya sermaye kazanç vergisi ödemek zorunda kalacaktı. Bir Nexo anlık kredi limitinin vergi durumunuzu iyileştirmeye nasıl yardımcı olabileceğine dair ayrıntılı bir analiz için bu gönderiye göz atın:

Nexo Vergi Durumunuzda Size Nasıl Yardımcı Olabilir *
Yönetici Özeti:
medium.com

Kontrollü, broker veya merkezi bir borsa, Alice’in durumunu göz önünde bulundurarak – fiat para birimine ihtiyaç duyduğunu, ancak BTC’yi tutmaya devam etmek istediğini göz önünde bulundursa da – Nexo daha iyi bir alternatif. Bahsetmemek gerekirse, Nexo platformu Alice’in artık kripto paralarını satmak zorunda olmadığı için sermaye kazancı vergisinden para biriktirmesine izin veriyor.

Alice’in Nexo Cüzdanına giriş yapması , 10.000 dolarlık BTC yatırması gerekiyor ve hemen banka hesabına para çekebileceği veya Nexo Kredi Kartı ile harcayabileceği 5.000 dolara erişebilecek. Minimum kredi geri ödemesi veya zorunlu ödeme planı yoktur. Ve gizli ücret yok.

Diyelim ki Alice, kullanabileceği tutarın tamamı olan 5.000 dolarlık bir kredi limiti çıkardı ve Nexo Tokens’teki kredi limitini geri ödemeye karar verdi , bu yüzden faiz oranı% 5.9.

Alice toplam 5.295 $ için 5.000 $ (orijinal çekilen miktar) + 295 $ (5.000 $ üzerindeki% 5.9 faiz) geri ödeyecekti.

Ve eğer Bitcoin’in fiyatı 20.000 dolara kadar çıkarsa, 20.000-5,295 $ = 14.705 $ eksi 10.000 $ sermaye kazancı yaşayacaktı (çünkü başlangıçta sahip olduğu miktar buydu). Alice, BTC’sinin sahibi olarak kalırken 4.705 $ ‘lık sermaye kazancı elde etti ve rüya tatilini sağlamak için kriptoyu teminat olarak kaldırabildi.

Daha fazla Kripto destekli kredi – daha az fedakarlık

Bu örnekten de görebileceğiniz gibi, her zaman hayallerinizi karşılayacak fedakarlıklar yapmak zorunda değilsiniz. Alice onu kripto portföyü tuttu onu kripto portföyünün büyüme gerçekleştiren, Hawaii o gezisi yaptı ve o bir Nexo anlık kripto destekli almaya karar çünkü ödeyen sermaye kazançları vergisi vermemek için yönetilen onu kripto satan aksine kredi limiti.

Alice bir borsa veya OTC rotasına gidecek olsaydı, tatilini finanse edebileceğinden emin olabilirdi (hepsi aynı), ancak artık BTC’ye maruz kalmayacaktı, sevgili olan kripto varlıklarını kaybedecekti endüstrinin gelecekteki görünümü ile ilgili inançlarını göz önünde bulunduruyor ve kripto hisselerini sattığı için sermaye kazancı vergisi ödemek zorunda kalacaktı.

Portföyünüzü geliştirmekten bahsetmişken, Nexo yakın zamanda saygın sözlerinden birini yerine getirdi – 15 Aralık 2018’de, o zamanki 7 aylık şirket , Nexo Token sahiplerine 912.071,00 $ (kârın% 30’u) temettü ödedi . Bu vaatleri yerine getirmek, hızla büyüyen +170.000 kullanıcı tabanına 300.000.000 $ ‘dan fazla işlem yapmamıza, en sorunsuz kredi verme deneyimini geliştirmemize ve bununla birlikte müşterilerimizin boşta kalan kripto varlıklarına % 6,5’e kadar ilgi kazanmalarını sağladı. .

Nexo’nun anında kredi limitleri minimum 500 $ kredi gerektirir ve müşteri başına 2.000.000 $ ‘a kadar çıkar. Daha da iyisi, şirket, uzun süredir devam eden ortağı BitGo ve Londra merkezli sigorta şirketi Lloyd’s’un üst düzey koruması ile 100 milyon dolara kadar sigortalı velayet sunan tek kripto ödünçörü oldu .

Kripto paralarınızı satmayın, Nexo ile finanse edin!

Para hatta olduğunda, istenen sonuçlara ulaşmak her zaman kolay değildir, ancak finansal olarak rahat kalmak. Nexo kavramını tam olarak aklımızda tutarak geliştirdik .

Kripto paraya karşı bir kredi limiti uzatarak sizi rahatlık alanına koyarız ve kredi süresi boyunca varlıklarınızın tüm sahipliğini korursunuz. Bu tür trend belirleyen yenilikler, bireylerin ihtiyaç ve hayallerini karşılayabilmelerini ve finanse edebilmelerini sağlar, ancak hızla büyüyen finansal varlık sınıfına maruz kalmaya devam eder.

Nexo Fırsatları
Bize ulaşın: Telegram | Twitter | Facebook | Reddit | LinkedIn | E-posta

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku